12.04.2016 23:55


V Brně zájemci poslouchali o studiu a práci v Austrálii

Autor: Pavlína Zichová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Veletrh Expo Australia 2016 dnes pořádala agentura AustriaOnline v brněnském hotelu International. Návštěvníci měli možnost se dozvědět více o studiu a práci v Austrálii. Ke slovu se dostali zástupci několika australských škol, kteří přednesli současnou nabídku kurzů pro zahraniční studenty.

Brno – Letošního veletrhu Expo Australia se zúčastnilo několik zahraničních hostů. Školu International Training College zastupovala Christiane Strow, za institut MNM dorazil Robert Shaffer a za Greenwich College hovořila Marcela Hrčková. Řečníků z různých australských škol dorazilo více, všichni ale měli stejný úkol. Případné zájemce přesvědčit, aby si pro studium v zahraničí vybrali právě jejich školu.

Expo Australia 2016 (Autor: Pavlína Zichová)

Studijní programy, které školy nabízejí, jsou převážně kurzy angličtiny. Návštěvníci veletrhu se však dozvěděli také o možnosti získat v Austrálii vzdělání v oblasti marketingu a managementu, ve výuce tance a fitness nebo také jak absolvovat masérské kurzy.

„Mě přivedla na veletrh spíše zvědavost než nějaký jasný zájem. Více než o studium bych měl zájem o práci v zahraničí. Vystudoval jsem grafický design a byl bych rád, kdybych našel nějakou práci v oboru,“ řekl návštěvník veletrhu Jan Vítek.

Studijní a pracovní cesty do Austrálie již více než dvacet let zprostředkovává česká agentura AustraliaOnline, která veletrh pořádala. „Společnost AustraliaOnline jsme založili roku 1993. Od té doby jsme pomohli již širokému zástupu zájemců o studium v Austrálii," uvedl spoluzakladatel AustraliaOnline Michal Šesták. Agentura má několik poboček. Jedna je i v Brně, konkrétně v Rašínově ulici. Do pobočky může kdokoli přijít a naplánovat si studijní pobyt přesně podle svých představ. O vše potřebné, včetně víza, se agentura postará.

Veletrh Expo Australia 2016 bude pokračovat až do soboty. Zítra se přesune do Bratislavy a svou cestu zakončí tuto sobotu v Praze.

Klíčová slova: Expo Australia, AustraliaOnline, Austrálie, studium v zahraničí

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.