11.10.2012 08:31


Upoutávka: Brněnští studenti mají možnost ukázat svůj talent

Autor: Jan Štrobl | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Obdoba soutěže, která si získala příznivce po celém světě, dorazila i do moravské metropole. Projekt Vysokoškolský talent Brno nabízí nadaným studentům, aby ukázali, co umí. Ti nejlepší se mohou předvést i před několika tisíci diváky.

Brno - Talentmánie mezi studenty brněnských univerzit. Tak by se dal nazvat projekt, jehož konkurz se uskuteční 17. října v kulturním centru Semilasso. „Je to soutěž, která hledá mladé nadané studenty, ať už baviče, akrobaty či muzikanty. Fantazii se meze nekladou,“ uvedla organizátorka Andrea Vronková.  


Účastnici soutěže se můžou předvést v nejrůznějších disciplínách. Foto: archiv soutěže

Soutěž Vysokoškolský talent navazuje na podobné projekty u nás i ve světě. „Proběhla už ve Zlíně a v Praze. My jsme ji teď uspořádali v Brně,“ dodala Vronková. Zúčastnit se může každý, kdo studuje jakoukoli brněnskou vysokou školu. 

Cena v hodnotě 20 tisíc korun pro vítěze

Porota vybere šestnáct nejtalentovanějších uchazečů, z nichž osm postoupí do finále. „O finalistech se bude hlasovat na sociální síti facebook. Každý vybraný bude mít svůj medailon natočený při vystoupení,“ řekla Vronková.

Finále soutěže se uskuteční 30. října na discoplese v Semilasse.  Pro vítěze je připravena cena v hodnotě dvaceti tisíc korun. Tři nejlepší dostanou šanci vystoupit 16. listopadu na Galavečeru brněnských univerzit, který navštíví několik tisíc hostů. 

Zájemci se mohou přihlásit na stránkách www.vstalent.cz

Klíčová slova: soutěž, talent, Brno, student

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.