18.04.2014 10:35

Univerzitní liga: I přes nepříznivé počasí pokračují souboje o play-off

Autor: Petrů Václav | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Ani chladné počasí, při kterém se teploty jen těsně vyšplhaly nad nulu, nepřerušilo úterní program Univerzitní ligy v malé kopané. Sehráno bylo šest zápasů. Trojici střetnutí týmů skupiny A doplnila stejná porce utkání ve skupině B.

Brno  Šlágr kola mezi lídrem skupiny A Dream Teamem a druhým FC Pálené byl na progamu v pondělí. V úterý tak na hřiště vyběhly celky z nižších pater tabulky. Jedenáctý FC Verdikt změřil síly s posledními Mixed Trotters, kteří stále čekají na první bod v tabulce. I v úterý byl pro jediný smíšený celek soutěže (v týmu působí pět žen a dva muži) bod nedosažitelnou metou. O vítězství Verdiktu bylo rozhodnuto už po prvním poločase, kdy jeho hráči vedli 6:1. Ve druhé půli přidal Verdikt ještě tři branky a vyhrál tak 9:1.

Ilustrační fotografie. Foto: Archív Univerzitní ligy

V dalším utkání proti sobě nastoupili sousedé v tabulce. Šestí Praetors C.F. vyzvali pátý celek TJ Strážci vesmíru. Z výhry 5:2 se radovali mírní favorité - Strážci vesmíru. Zkušený tým, složený z hráčů, kterým je minimálně 24 let, přitom vedl už 4:0. Praetors se povedlo alespoň zkorigovat stav utkání, když se dvakrát prosadil Patrik Cyprian.

Jako poslední nastoupili na trávník hráči Kaša Teamu, kteří se utkali s Bagattinem. Oba týmy měly před utkáním shodně 24 bodů, což je řadilo na deváté a desáté místo tabulky. Vyrovnanost celků v tabulce se promítla i do konečného skóre. Zápas skončil nerozhodně 1:1.