16.11.2011 12:24


Studentská plesová sezóna dnes začne plesem Právnické fakulty

Autor: Sylvie Karolová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Ples Právnické fakulty Masarykovy univerzity se uskuteční už dnes od půl osmé večer v sále Semilasso v Brně. Imatrikulační bál mladých budoucích právníků tak zahájí plesovou sezónu Masarykovy univerzity. Akci pořádá tradičně evropské sdružení studentů právnických fakult.

Brno Zatančit si na plese mohou studenti a vyučující ve středu od půl osmé večer v brněnském sále Semilasso. Imatrikulační ples Právnické fakulty Masarykovy univerzity pořádají sami studenti. Na středečním plese právníků starší studenti tradičně pasují posluchače prvního ročníku. Následně přidělí staré tituly JUC.

„Letos se na ples jít nechystám, mám práci. Na minulý ročník si už moc nepamatuju, ale nijak to nevybočovalo z představy o běžném plese. Nabídka pití nebyla moc pestrá, pivo mi nechutnalo a bylo rozléváno jen do plastu,“ řekl o loňském plese student druhého ročníku Právnické fakulty Petr Jach.Plakát poutající na letošní imatrikulační ples před vstupem do Právnické fakulty. Foto: Sylvie Karolová

Organizátoři z European Students Law Association (ELSA) připravili doprovodný program včetně tomboly. Plesu se podle jejich webových stránek často účastní také děkanka fakulty Naděžda Rozehnalová a další vyučující.

Reprezentační nebo studentské plesy jednotlivých fakult Masarykovy univerzity se budou konat až do března. Právnický imatrikulační ples je v této sezóně první. Na rozdíl od některých jiných fakult jde o událost, na které organizátoři vyžadují společenské oblečení.

 

 

Klíčová slova: Ples, Masarykova univerzita, Právnická fakulta

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.