16.10.2012 10:05


Studenti univerzit opět svedou nelítostnou hokejovou bitvu

Autor: Daniel Zeman | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Stejně jako loni i letošní hokejové utkání mezi Masarykovou univerzitou a Vysokým učením technickým slibuje vypjatou atmosféru a napínavý sportovní zážitek.

Brno Studenti dvou brněnských vysokých škol − Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického svedou tradiční hokejový zápas v úterý 23. října.

Kajot aréna se od osmi hodin večer zaplní tisíci fanoušky obou týmů. „Loni se zdálo, že byl počet fanoušků shodný. Masarykova univerzita má ale o něco víc studentů, tudíž soudím, že malinko vyšší zájem je na Vysokém učení technickém,“ uvedl jeden z organizátorů souboje Matěj Vravko. 

Vstupenky na zápas si fanoušci mohou stále pořídit v předprodeji za děvětadevadesát korun. Na místě za ně zaplatí o třicet korun více. Počet míst je omezený, do Kajot Arény se vejde 7 200 diváků. „Hrát před tolika diváky se málokomu z hráčů podaří, proto si hodně váží možnosti hrát za svou univerzitu,“ řekl Vravko a dodal, že zájem hráčů obou univerzit je skutečně obrovský. Trenéři však podle něj vybrali to nejlepší a už šest týdnů se formují družstva.

Pořadatelé pro fanoušky navíc připravili hned dvě party. První Warm up party začne ve čtyři hodiny odpoledne ve Sport Bar Aréně a potrvá až do začátku utkání. Hned po jeho skončení bude následovat After Party v klubech Bastila a Caribic. Ty budou tematicky vyzdobené a barmani budou míchat speciální hokejové drinky.

 

 

Organizátoři slibují výbornou zábavu a předesílají: „Do budoucna zvažujeme zapojení dalších univerzit v Brně, i když jejich hráčská a divácká základna je mnohem menší. Pokud by byla slušná divácká odezva, je možný i zápas ženských týmů.“

Klíčová slova: hokej, Kajot aréna, Masarykova univerzita, Vysoké učení technické, party

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.