09.05.2013 21:46


Soutěž: Vyhrajte čtyři lístky na koncert kapely Shoshana

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Čtenáři Stisku mají možnost vyhrát dvakrát dvě vstupenky na izraelský rock’n’roll, který se tuto neděli od osmi hodin večer představí na Flédě. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Autor: Ondřej Šulík

Před chvíli se mohli čtenáři dočíst v pozvánce o koncertě telavivské kapely Shoshana. Koho pozvánka zaujala, má možnost zúčastnit se jednoduché soutěže o volný vstup. Pravidla jsou jasná, jednoduchá a nezáleží na pořadí. Vítěz se bude losovat ze všech doručených správných odpovědí.

Ve videu u tohoto článku figurant hraje skořápky se třemi šálky. Poté, co ukáže lísteček s názvem kapely, schová jej pod jeden z hrníčků a zamíchá je. Pak nechá na divákovi, aby zvolil, pod kterým šálkem je lísteček schovaný. Soutěžní otázka tedy zní: Pod kterým hrnečkem je schovaný lístek s nápisem Shoshana?

Odpovědi posílejte elektronickou poštou na adresu soutez.shoshana@email.cz do soboty jedenáctého května do jedenácti hodin dopoledne. V mailu uveďte své celé jméno a odpověď na soutěžní otázku (hrníček 1, 2 nebo 3). 

Z losu všech správných odpovědí vzejdou dva vítězové a každý dostane po dvou lístcích. Vylosovaní obdrží email s podrobnostmi  o výhře a jejím vyzvednutí.

Soutěže se může každý zúčastnit jen jednou.

Klíčová slova: Soutěž, Shoshana, Fléda, skořápky

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.