30.11.2016 12:09


Přijďte si na ples zatančit nebo vyhrát operaci očí

Autor: Petra Slavíková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Příští úterý se uskuteční akce Můj ples, tedy ples studentů Masarykovy univerzity. Přináší s sebou velké změny oproti minulým letům. Organizátoři očekávají zatím nejvydařenější ročník.

Plakát akce. Autor: MUNIE

 

Brno - Studenti Masarykovy univerzity se příští úterý „hodí do gala“. V sedm hodin večer totiž začne Ples studentů Masarykovy univerzity. Ten je mezi studenty velmi oblíbený a organizátoři se ho letos snažili ještě vylepšit. „Největší změnou oproti loňským ročníkům je přesun plesu do Bobycentra, což každý pocítí na velikosti tanečního prostoru a reprezentativnějším prostředí, uvedl prezident organizace MUNIE Jan Kleiner. Právě studentská organizace MUNIE je hlavním organizátorem akce.

Další větší změnou bude možnost využití hned dvou prostorů v Bobycentru s různými programy. Jedna stage bude v Cafe de Paris a druhá klasicky v Laser show hall. Tam vystoupí mimo jiné zpěvák Voxel nebo skupina Party leaders. V Cafe de Paris bude od osmi hodin hrát DJ, později cimbálová muzika. Vstupenku si mohou zájemci koupit ve dvou variantách. První možnost je na stání, která je vyjde na 280 korun, druhá, o padesát korun dražší, platí na sezení v jednom ze dvou prostorů. Cena vstupenek je stejná pro obě společenské místnosti a lze mezi nimi libovolně přecházet.

Nové místo oceňuje i studentka Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. „Jsem ráda, že se tento rok ples koná v Bobycentru, a to především díky většímu prostoru. Také se mi líbí možnost vybrat si místo na tancování ze dvou variant,“ vysvětluje studentka biologie Zita Goliášová. Minulý rok se akce konala v Kulturním centru Babylon na Kounicově ulici. „Kdyby byl ples letos opět v Babylonu, asi bych ani nešla,“ dodala Goliášová.

Organizátoři si letos s detaily opravdu vyhráli. „Příjemným zpestřením v ceně vstupenky na sezení do dvojice je i láhev vítěze Studentského univerzitního vína Tramínu červeného, které hosté dostanou na akci,“ dodává k organizaci Kleiner.

Lákadlem je i velmi bohatá tombola, ve které jsou stovky cen. Mezi ty nejzajímavější patří například operace očí, přechod hor v Rumunsku, nebo let vrtulníkem.

Záštitu nad plesem převzal rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek a brněnský primátor Petr Vokřál za podpory města Brna.

Klíčová slova: Ples, Masarykova univerzita, Ples studentů Masarykovy univerzity, pozvánka, Bobycentrum

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.