08.03.2014 08:24


Pozvánka: Zubařské půlení po roce opět na Flédě

Autor: Vendula Gregorovičová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Prostory jednoho z největších brněnských klubů, dva DJs, zvýhodněné drinky a soutěže o ceny čekají v úterý jedenáctého března na návštěvníky každoroční akce studentů zubního lékařství.

Brno – Zubařské půlení je tradiční událostí pořádanou studenty třetích ročníků po celé České republice a ani Brno není výjimkou. Studenti zubního lékařství vstupují do druhé poloviny svého studia a to je pro ně, jejich spolužáky, kamarády a známé důvod to řádně oslavit.

Plakát k akci

Zahájení akce je naplánováno na sedm hodin večer a všichni zúčastnění se mohou těšit na několik soutěží a módní přehlídku. „Téma soutěží bude spjaté s naším oborem, snažili jsme se je naplánovat jednoduše a vtipně, takže doufáme, že se účastníci pobaví. Na módní přehlídce se budou předvádět modely převážně navržené z předmětů, které lze najít ve stomatologické ordinaci. Modelkami nebude nikdo jiný než mladé budoucí zubařky z našich řad,“ uvedla jedna z organizátorek večera Nela Malíšková.

Chybět nebude ani půlnoční překvapení a tombola. Jako sponzoři na akci vystupují zejména firmy se stomatologickými materiály, ale i některé lihovary a divadla.

Na plánování celé události se dle organizátorů podílel vesměs celý ročník. „Na administrativu jsme tři, nicméně je tu spousta lidí, kteří nám hodně pomáhají a tím pádem můžu celé přípravy na Půlení zhodnotit jako skutečně kolektivní práci,“ sdělila Pavla Navrátilová, další členka užšího organizačního týmu. Při sestavování programu se studenti snažili ponechat i co nejvíc prostoru pro hudbu a volnou zábavu. „Doufejme, že účast bude hojná, stejně jako každý rok,“ doplnila Malíšková.

Vstupenky na Zubařské půlení lze koupit buď v pondělním předprodeji od jedné do čtyř na Kampuse, nebo v úterý na Flédě.

Klíčová slova: Zubařské půlení, Fléda, studenti, pozvánka

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.