21.05.2012 10:50


Pozvánka: Ženy dokážou, že na podpatcích se dá i běhat

Autor: Magdaléna Daňková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Nejméně na šesticentimetrových podpatcích budou soutěžit účastnice pátého ročníku Běhu na podpatcích. Ženy a dívky proběhnou stometrovou trasu na náměstí Svobody již tuto středu odpoledne. Vítězku čeká poukázka na zájezd v hodnotě třiceti tisíc korun.

Brno Další ročník závodu žen v běhu na sto metrů na podpatcích se uskuteční již tuto středu odpoledne na náměstí Svobody v Brně. Soutěž, jejímž cílem je zdůraznit ženskou krásu, eleganci a hlavně odvahu, pořádá od roku 2007 Obchodní pasáž Rozkvět.

Zúčastnit se může každá žena nebo dívka starší osmnácti let, která přijde v botách, jejichž podpatek je vyšší než šest centimetrů a užší než pět centimetrů.

„Vloni běželo jednatřicet účastnic, letos již máme zaregistrovaný plný počet, tedy padesát dam. Přihlásit se je však možné i na místě, jelikož z předchozích ročníků víme, že ne všechny dámy dorazí,“ uvedla marketingová ředitelka pořádající společnosti Lenka Tardonová.

 Celá akce začíná o půl čtvrté odpoledne závodem mužů v gumácích, nazvaným Gumáky fun race. O hodinu později vyběhnou na svou, pro některé možná strastiplnou, cestu ženy. Trasa povede kolem velké kašny na náměstí.

Soutěžit mohou všechny ženy a dívky starší osmnácti let. Foto: www.behnapodpatcich.cz

Vítězka získá třicetitisícovou poukázku na zájezd dle vlastního výběru, další umístěné pak obdrží poukazy na nákupy v obchodní pasáži.

 Loňský ročník vyhrála šestadvacetiletá Dana Fickerová, která uběhla trasu na téměř osmicentimetrových podpatcích v čase sedmnáct sekund. Nejvyšší podpatek předchozího ročníku měřil jedenáct centimetrů. Překoná jej letos někdo?

Klíčová slova: Běh na podpatcích, náměstí Svobody, pasáž Rozkvět

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.