19.10.2014 17:43


Pozvánka: V hokejovém souboji se utkají studenti univerzit

Autor: Dominika Zabrucká | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

V tmavě modrých barvách nastoupí hokejisté Masarykovy univerzity proti hráčům v červených dresech z Vysokého učení technického v Brně už 21. října ve 20 hodin. Tradiční zápas dvou brněnských univerzit rozhodne, kdo vyhraje putovní pohár a kdo si v akademickém roce 2014/2015 připíše titul nejlepší hokejové univerzity. 

Brno – Rivalita mezi Masarykovou univerzitou (MU) a Vysokým učením technickým v Brně (VUT) vyvrcholí hokejovým soubojem univerzit v Hale Rondo v Brně. Letošní šestý ročník slibuje napjatou atmosféru. Po loňském vítězství MU je stav série 3:2, VUT přitom ztrácí. Zápas začne v úterý 21. října ve 20 hodin.Hokejový souboj univerzit láká fanoušky VUT i MU. Autor: Hokejový Souboj Univerzit MU vs. VUT

Už před utkáním se fanoušci MU setkají na Moravském náměstí před kinem Scala, kde v 18 hodin startuje "zahřívací" pochod. Nadšenci z VUT plánují setkání na náměstí Svobody, k hale vyrazí průvod o půl sedmé.

O vstupenky je velký zájem, v minulém roce fanoušci halu zcela zaplnili. Také letos organizátoři očekávají více než sedm tisíc diváků, přípravy jsou v plném proudu. „Akci chystá skvělý tým,  na přípravách pracujeme už asi tři týdny, vše zatím probíhá hladce. Předpokládáme, že se hala opět naplní jako v předchozích ročnících,“ řekla organizátorka fanzóny z Masarykovy studentské unie Jana Horáková.

Bouřlivou atmosféru zápasu si fandové každý rok užívají. „Studenti jsou vždycky kreativní, když se o něco bojuje. Hokejový souboj je krásným příkladem, kdy kreativita studentů překročí zakázané pásmo a projeví se ve formě různých hlášek nebo vtipných pokřiků,“ komentoval hokejový střet student VUT Juraj Jakubík.

Návštěvníky čekají soutěže o hodnotné ceny přímo na ledě nebo malování na obličej univerzitními barvami. Po souboji následuje afterparty v brněnských klubech Caribic a Fléda.

Vstupenky jsou k prodeji na místě za 170 Kč. Ti, kteří se do arény nedostanou, můžou zhlédnout přímý přenos online nebo v klubu Fléda.

Více informací na http://www.hokejovysouboj.cz/

Klíčová slova: hokej, VUT, MU, Brno

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

Lukáš Kučera | 20. 10. 2014, 12:22
Jen poupravím nepřesnosti sraz MUNI je před kinem Scala, (výraz moravské náměstí mi příjde nešikovně široký pojem). Pochod pak nezačíná v 18:00, ale v 18:30, kdy je odchod od SCALy. V 18:00 je naplánovaný, začátek srazu, ale lidi můžou chodit dle vlastního uvážení až do těch 18:30, kdy je odchod. Kdo příjde dřív, stihne se pomalovat u stánku MUNIE, případně tam budou k dostání fanouškovské předměty. Stránka události kotel MU https://www.facebook.com/events/333005980194788/ Ale chápu, že tyhle informace ti organizátor kotle VUT nespecifikoval ve svém vyjádření. :-)