13.03.2018 21:52


Pozvánka: Účastníci plesu Filosofické fakulty poletí na Mars

Autor: Adéla Petřeková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Kulturní centrum Babylon už ve čtvrtek 15. března hostí XXI. reprezentační ples Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Po minulém roce, kdy se hosté podívali do dvacátých let, se tentokrát vypraví do vesmíru. Studenti i široká veřejnost si přijdou zatancovat o půl osmé.

KC Babylon, kde se bude ples konat

Brno – Mise na Mars, takové je letošní téma XXI. reprezentačního plesu Filozofické fakulty Masarykovy univerzit, který organizátoři chystají na čtvrtek 15. března od půl osmé večer opět v Kulturním centru Babylon. „Sice máme tematický ples, ale jak připomínáme je jedno, jestli lidé přijdou ve skafandru, společenských šatech, páni v obleku či s tykadly na hlavě. Všichni jsou vítáni," upřesňuje za Nadační fond studentů Filozofické fakulty Masarykovy univerzity Markéta Jurčíová.

V tematicky vyzdobeném Babylonu bude k tanci hrát kapela Party Leaders, po půlnoci vystoupí DJ Martin Krejčí. Tradičně se bude možné vyfotiti ve fotokoutku nebo hazardovat v tombole, ve které návštěvníci mohou vyhrát například deskovou hru s tématikou Marsu, dárkové poukazy na cestování nebo poukázky na jazykové kurzy. Hosté si na plese užijí i občerstvení. „Jsou zajištěny mini chlebíčky a cupcaky od Cupcekárny," podotýká Jurčíová.

Na ples se těší i studenti: „Milý rok se mi ples velmi líbil a doufám, že ani letos nezklame. Je to skvělá příležitost seznámit se a pobavit s lidmi, jejichž studium má stejné zaměření jako to mé, ale také protože téma je nápadité a ples je skvěle zorganizován," oceňuje studentka Simona Šeredová.

Vstupenky si do středy do 18 hodin zájemci zakoupí v sídle Nadačního fondu v budově J Filozofické fakulty, poté i na místě. „Cenu vstupenek se snažíme stále uchovat v přijatelné částce pro studenty, ale s ohledem na návratnost finanční investice. Sami jsme studenti a děláme akce pro studenty, které pro ně budou dostupné," říká Jurčíová. Hosté zaplatí 180 korun za vstupenku na stání a 200 korun za vstupenku ke stolu.

Nadační fond studentů Filozofické fakulty pořádá i další akce, kterými jsou například pietní Lampionový průvod nebo turnaje ve hře Bang!. Studenti ze spolku se podílejí na organizaci Dne otevřených dveří nebo multižánrových festivalů. Fond také zaštiťuje jiné spolky na fakultě. 

Klíčová slova: ples FF MU, Nadační fond studentů FF, studentský servis

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.