26.09.2012 07:55


Pozvánka: Tenisté můžou změřit své síly v Ivančicích

Autor: Blanka Sigmundová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Bílé ponožky vytažené nad kotníky a elegantní pohyby po cihlově oranžové antuce. Tradiční Václavský turnaj se i letos koná v Ivančicích. Akce je určena pouze pro neregistrované hráče, zúčastnit se může tedy každý, kdo udrží v ruce raketu. Možná nebudou na seznamu zvučná jména profesionálních tenistů, pokud ale chcete strávit prodloužený víkend aktivně, je to skvělá příležitost, jak a kde začít.

Ivančice Neregitsrovaní hráči ale i nadšenci tenisu mají příležitost změřit své síly na Václavském tenisovém turnaji.  Akci pořádá tenisový oddíl Slovan Ivančice a to ve dnech 28. a 29. září. „První turnaj se hrál už v roce 1984 a od té doby se snažíme tradici udržovat," informoval ředitel ivančického turnaje Antonín Ondra.

Turnaje se může zúčastnit kdokoliv, pokud splní dvě základní podmínky – tenista nesmí být registrovaným hráčem a musí zaplatit startovné ve výši dvě stě padesát korun. Hráči se rozdělí do dvou kategorií, a to tak, že první kategorii obsadí hráči do padesáti let a druhou hráči starší. „Sportovci budou mít k dispozici šest upravených antukových dvorců," dodal Ondra.

 

Na těchto kurtech budou tenisté v Ivančicích hrát.První den turnaje se rozlosují jednotlivé zápasy a odehrají se vyřazovací kola. Pokud se už v pátek neuskuteční finálový zápas, bude se dohrávat v sobotu. Po celou dobu konání turnaje bude zajištěno občerstvení jak pro hráče, tak pro jejich příznivce. Nejen místní tenisté, ale také fanoušci si akci rozhodně nenechají ujít. „Letos na turnaji hrát nebudu, ale určitě se přijdu podívat. Je to skvělé zakončení tenisové sezóny," řekl obyvatel Ivančic Marek Koblížek. Zájemci mohou posílat své přihlášky řediteli turnaje na adresu Antonín Ondra, Polní 13, Ivančice 664 91. 

Klíčová slova: tenis, turnaj, Ivančice

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.