19.03.2014 10:47


Pozvánka: Taneční večer v Savoy

Autor: Koláříková Tereza | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Plesová sezóna se chýlí ke konci. Pokud si ale na parketu nejste jistí, můžete si ještě díky MUNII vylepšit své taneční schopnosti. Tanečním večerem v kavárně Savoy vás provede zkušený lektor Michael Urbášek, který vás zasvětí do rytmů nejznámějších tanců. S waltzem, tangem, jivem nebo cha-chou to můžete roztočit 20. března, ať už jste začátečníci nebo ostřílení tanečníci.


Michael Urbášek s partnerkou. foto: MUNIEBrno – Taneční večer pořádaný v kavárně Savoy na Jakubském náměstí bude rozdělen na dva bloky, první standardních a druhý latinskoamerických tanců. Program startuje v osm večer a potrvá hodinu a půl, přičemž jednotlivé bloky zaberou půl hodiny. „Výuka se zaměří na základy, tedy na osvěžení kroků z tanečních. Zkušenější tanečníci budou mít dost prostoru zatančit si mezi lekcemi,“ sdělila organizátorka večera Martina Ježková.

Pokud návštěvníci projeví zájem, přidá taneční mistr i salsu. Čtyři základní tance, waltz a tango za standard a jive a ča-ča za latinu, byly vybrány na základě dotazníku, který je stále k dispozici na facebookových stránkách Plesu studentů.

Návštěvníci mohou přijít v čemkoli, v čem se cítí pohodlně. Zúčastnit se mohou páry, ale ani jednotlivci nebo skupiny se nebudou nudit. Taneční večer zřejmě skončí půlnocí. Jeho lektora Michaela Urbáška bylo možné zahlédnout ve video upoutávce Plesu studentů Masarykovy univerzity jako Patricka Swayzeho. Pokud máte lístek právě na tento ples, vstup na taneční večer je pro vás zdarma. Jinak si zaplatíte 30 korun přímo na místě. 

Klíčová slova: taneční večer, tanec, MUNIE, ples, Michael Urbášek, Savoy

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.