18.04.2013 11:46


Pozvánka: Studenti změří své síly na fotbalovém turnaji

Autor: Barbora Čunátová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Již dvanáctý ročník fotbalového turnaje studentů Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity se uskuteční od pondělí 22. dubna do středy 24. dubna. Akce se koná k příležitosti oslav výročí založení fakulty v areálu Draken Brno na Kraví hoře.

Brno - Fotbalový turnaj fakulty sociálních studií zve všechny své studenty na hřiště. Mladí lidé, kteří zatím mezi sebou bojují pouze na poli studijního prospěchu ve škole, mohou změřit své síly i ve sportu. „Jedná se o tradiční turnaj, letos proběhne již dvanáctý ročník. Já osobně jej organizuji podruhé, převzal jsem jej po absolventech fakulty,“ vysvětlil organizátor Jan Tvrdoň. Zatím je přihlášených čtrnáct týmů, které se o víťezství pokusí začátkem příštího týdne v areálu Draken Brno na Kraví hoře.

Prostředí Kraví hory nabízí pěkný výhled na Brno i blízké občerstvení. Podpořit sportovce tak mohou přijít i spolužáci a kamarádi účastníků. Pro nejlepší fotbalový tým je navíc přichystána odměna. „Ta je tradičně připravena pro vítězný tým a nejlepšího střelce,“ doplnil Tvrdoň.

Na turnaj se zapsal i student sociologie a psychologie Štěpán Mašek. „Přihlásil jsem se díky návrhu mého kamaráda, který mi nabídl místo v jeho týmu. Řekl jsem si, že by to mohla být legrace, a šel jsem do toho,“ řekl Mašek. „Později jsme sehnali ještě pár kamarádů a náš tým snázvem FC Běhá Balón byl hotov. Myslím, že když se budeme snažit, můžeme uspět,“ popsal s nadšením.

Zájemci z řad studentů fakulty sociálních studií se mohou na fotbalový turnaj hlásit do pátku 19. dubna. Týmy se přihlašují na adrese 172107@mail.muni.cz, přičemž je nutné uvést název týmu a jména jeho hráčů. Není však možné hrát se studenty jiných fakult, tento turnaj se soustředí jen na fakultu sociálních studií.


 Ilustrační foto: Stock.xchng

Klíčová slova: fotbal, turnaj, Fakulta sociálních studií, Kraví hora, Brno

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.