03.05.2014 15:18


Pozvánka: SemestrEnd nabídne improvizační divadlo i hudební vystoupení

Autor: Rymel Patrik | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

SemestrEnd je tradiční akce, na které se mohou studenti rozloučit se semestrem. Její pořadatelé letos rozdělili program na dvě místa. Na dvorku Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Gorkého ulici budou účinkovat různá divadelní seskupení jako například Dotiky - improtým. Na afterparty v kavárně Trojka zahrají studentské kapely. Akce se koná příští úterý a vstupné je dobrovolné. 

Audio

    Organizátorka Akce Zuzana Valošková popisuje SemestrEnd.
         
    Autor: Patrik Rymel

Brno – SemestrEnd nabízí k rozloučení se semestrem improvizační divadelní vstoupení, workshopy nebo například taneční vystoupení. „SemestrEnd se pořádá na dvou místech. První část na dvorku mezi budovami G a J filozofické fakulty v Gorkého ulici nabídne zejména divadelní program. Domlouváme ale i taneční vystoupení a chybět nebudou ani workshopy nebo například prodej bižuterie,“ uvedla organizátorka akce Zuzana Valošková. Dodala, že se na dvorku představí také různé studentské spolky. Program začíná ve dvě hodiny a postupně se v něm vystřídají divadelní skupiny Dotiky - improtým, Divadelní studio Dialog, Acapella a Irské tance.  

Program v kavárně Trojka organizátoři zaměřili na hudební produkci. „Od sedmi hodin večer vystoupí studentské kapely Caroline Cork a Arin the Holly Bean, Šamanovo zboží, Nebeztebe a Ewelin. Vstupné na obě části programu je dobrovolné, placené je pouze jídlo a pití,“ popsala Valošková.

Akci podle Valoškové navštíví každý rok více jak sto návštěvníků. „SemestrEnd je pro mě příležitost, jak se potkat s lidmi, se kterými se nevidím v semestru. Na to se nejvíce těším tento rok, protože prvním rokem nestuduju na filozofické fakultě. Pokaždé se mi líbil i výběr kapel. Jsou to obvykle neokoukaná jména, která mile překvapí,“ zhodnotila akci studentka Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Veronika Šimšová.

Tradiční SemestrEnd, stejně jako SemestrStart, pořádají členové Nadačního fondu studentů Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě zmíněných akcí organizují také Noční šifrovací hry, Reprezentační ples Filozofické fakulty nebo lampionový průvod k Mezinárodnímu dni studenstva. 

Klíčová slova: SemestrEnd, SemestrStart, Improvizační divadlo

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.