21.10.2013 14:26


Pozvánka: Největší studentská hokejová událost propukne již zítra

Autor: Lenka Votřelová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

V úterý 22. října se koná pátý ročník brněnského Hokejového souboje univerzit. Týmy Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického se proti sobě utkají ve 20 hodin v Kajot aréně.

Brno - Organizátoři očekávají více než sedm tisíc modře či červeně oděných návštěvníků. 

Plakát na Hokejový souboj univerzit 2013

Kromě napínavého hokeje se příchozí mohou těšit na zábavní program. „Fanoušci se mohou vyfotit s maskotem hokejového souboje nebo u speciální fotostěny. Připravili jsme pro ně tradiční soutěž a také vystoupení speciálního hosta,“ nastínil průběh večera jeden z pořádajících, Rastislav Bekenyi. Moderátory večera budou Jiří Filip a Petr Zakopal z rádia Kiss Hády.

Vítání nejsou pouze skalní fandové hokeje, ale každý, kdo se chce dobře pobavit. Jednadvacetiletá studentka Masarykovy univerzity Kateřina Ištvanová tomuto zimnímu sportu příliš nerozumí, přesto v úterý přijde svůj tým podpořit. „Sladím se do naší barvy, hlavně nic červeného. Slavit půjdeme, i když nevyhrajeme,“ plánuje Ištvanová. Student Fakulty podnikatelské Tomáš Svoboda má o výsledku jasnou představu. „Těším na skvělou atmosféru. VUT stoprocentně vyhraje. A potom bude pořádná oslava,“ Připít si na vítězství, ale i na žal, mohou účastníci turnaje v klubech Caribic a Bastila, kde se odehraje následná afterparty.

Událost se koná pod záštitou brněnského primátora Romana Onderky a rektorů obou univerzit. Loni zvítězila Masarykova univerzita s výsledkem 5:1.

Klíčová slova: Hokejový Souboj univerzit, hokej, Masarykova univerzita, Vysoké učení technické

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.