05.04.2011 09:37


Pozvánka: Mako!mako přivezou do Brna netradiční hudební zážitek

Autor: Jakub Fabík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Někteří lidé jsou toho názoru, že televizní soutěže formátu Česko hledá SuperStar nebo Česko Slovensko má talent, jsou tu pouze od toho, aby vydělaly peníze na reklamách a hlasovacích sms zprávách. Přesvědčit se, zda i z těchto soutěží může vzejít něco dobrého, bude možné na středečním koncertě skupiny Mako!mako, která se svým repertoárem zavítá do Brna.

.Brno - Koncertní sál brněnského klubu Fléda rozezvučí originální tóny kapely Mako!mako, která ve středu zavítá do moravské metropole jako hlavní lákadlo večera nazvaného BKC na Flédě. Skupina je známá nejen svou optimistickou muzikou, ale i tím, že nahradila bubeníka beatboxerem, člověkem, který svými ústy dokáže napodobit řadu zvuků.

„Mako!mako nám padli do oka už dříve, ale až jejich nově nabytá popularita nám umožnila umístit jejich vystoupení do koncertních prostor velikosti klubu Fléda,“ vysvětlil Roman Truksa, programový vedoucí Brněnského kulturního centra, které celý hudební večer pořádá.

Do povědomí veřejnosti se Mako!mako dostali poté, co se objevili v televizní soutěži Česko Slovensko má talent. Historie kapely však sahá hlouběji než jen k talentové show a je spojena s Brnem. Právě zde se totiž rozhodla čtveřice tehdejších studentů Janáčkovy akademie múzických umění založit tento netradiční hudební projekt.

Jako předkapela koncertu Mako!mako se představí pop rocková formace The Wavemen, která je charakteristická podmanivým projevem a texty amerického zpěváka Luciena Zella. Brány Flédy se ve středu otevřou návštěvníkům v osm hodin večer, vstupné bude na místě dvě stě dvacet korun.

Klíčová slova: Mako!mako, koncert, pozvánka, fléda

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.