16.03.2013 11:57

Pozvánka: Florbalový on-line přenos na munimedia.cz

Autor: Martin Svoboda | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Brněnští florbalisté sehrají v neděli večer zápas čtvrtfinále play-off české extraligy proti Vítkovicím. Za svým soupeřem zatím po dvou venkovních porážkách zaostávají. Na domácí půdě ale budou chtít zabrat. Na stránkách munimedia.cz vám přineseme dění ze zápasu minutu po minutě.

Brno – Brněnské buldoky čekají o víkendu dva zápasy čtvrtfinále play-off Zveme vás na on-line reportáž z florbalového zápasuflorbalové extraligy. V prvních dvou střetnutích neuspěli Brňané na půdě Vítkovic po porážkách 3:12 a 0:6. Na domácím hřišti se budou snažit zvrátit nepříznivý stav série a vynutit si případné páté střetnutí ve Vítkovicích. První odvetný zápas je na programu v sobotu od dvaceti hodin v královopolské hale Vodova. Na stránkách munimedia.cz budete moci sledovat textovou on-line reportáž z druhého utkání, které začíná o den později v pět hodin odpoledne.

Buldoci se s týmem Vítkovic utkávají ve čtvrtfinále extraligy potřetí za sebou. Před dvěma lety  podlehli soupeři z východu republiky v poměru 3:1 na zápasy. Vloni vítkovičtí v sérii dominovali a Brňany porazili 4:0. Vzhledem k umístění obou týmů v letošní tabulce základní části jsou favority opět florbalisté Vítkovic, kteří skončili na druhé příčce. Brňané obsadili osmou pozici. Série se hraje na čtyři vítězná utkání. Případný pátý zápas by se hrál v úterý.