01.04.2014 09:24


Pozvánka: Fakulta informatiky zve na ples 007

Autor: Štolfová Michaela | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

Ples ve stylu Jamese Bonda bude ve čtvrtek 3. dubna hostit brněnské kulturní centrum Babylon. Jedná se o první tematicky zaměřený ples fakulty informatiky a startuje o půl osmé. 

Ples studentů MU ukázal, že si studenti plesovou sezónu opravdu užívají. Foto: Tomáš MichnaBrno -  Rychlá auta, krásné ženy, zbraně a martini, to se jistě vybaví většině lidí, když se řekne James Bond. A právě v tomto stylu bude ples Fakulty informatiky brněnské Masarykovy univerzity. Ples se koná už popáté, ale letošní ročník je jedinečný svým tematickým zaměřením. „Tematický ples letos pořádáme poprvé. Chtěli jsme celému večeru dát nějakou formu, aby to celkově vypadalo jednotně,“ vysvětlila organizátorka Alica Piskorová.

Nápad uspořádat ples ve stylu agenta 007 si studenti pochvalují. "Líbí se mi, že to má nápad a není to jen obyčejný ples," řekl student fakulty informatiky Vít Kocurek, který se na ples chystá. 

Někteří studenti namítají, že ve stylu Jamese Bonda nevymyslí žádné zajímavé kostýmy. Jiní v tom už mají jasno. "Já si vezmu sako s motýlkem a atrapu zbraně. Doufám, že se moje partnerka nakonec nechá přesvědčit a obleče si bikiny, jako měla Ursulla Andress," řekl pobaveně Kocurek. 

Návštěvníky bude celým večerem provázet kapela Stratos Band a nebude chybět ani DJ. Dále vystoupí dva profesionální taneční páry a s tím bude spojená taneční soutěž. Hosté se mohou těšit i na představení fakultního divadelního souboru Profidivadlo, tombolu a soutěž s QR kódy. „Snažili jsme se vymyslet opravdu bohatý program, aby si každý student přišel na své. Letos taky poprvé vyhlásíme krále a královnu plesu, respektive Bonda a Bond girl plesu,“ řekla Piskorová.

Lístky jsou k dostání na fakultě informatiky a stojí 180 Kč.

Klíčová slova: ples, fakulta informatiky, James Bond

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.