09.05.2013 19:03


Pozvánka: Brněnská Fléda přivítá rockovou Shoshanu z Izraele

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Zpěvačka Tamar Aphek z bývalé stoner - punkové kapely Carusella se představí Brnu se svým projektem Shoshana. Těšit se tak mohou milovníci spojení ženského zpěvu a rock’n’rollu.

Brno – Shoshana bude koncertovat tuto neděli od osmi hodin večer v brněnském klubu Fléda. Rockové duo z Tel Avivu v Brně naposledy vystupovalo loni v listopadu v klubu Desert. Od letošního koncertu si pořadatelé slibují energickou show, kterou kytaristka a zpěvačka Tamar Aphek dokáže rozpumpovat.

Izraelská kapela Shoshana se dala dohromady až v roce 2012, ale oba její členové mají mnoho zkušeností z předchozích kapel. Zpěvačka Tamar působila v celosvětově uznávané formaci Carusella, se kterou objela skoro celý svět a získala si obdiv posluchačů. „Carusellu znám a hodně se mi líbí její zvuk a energie. Shoshana prý hraje na podobné vlně, takže si koncert nenechám ujít,“ řekl student Tadeáš Prokeš. Bubeník Jonathan Harpak hrával před působením v Shoshaně v pop-punkové kapele Useless ID.

Jako předskokani vystoupí znojemští Maniac Floor. Koncert na české poměry exotické skupiny Shoshana stojí sto korun v předprodeji a sto dvacet korun na místě. Předprodej vstupenek je v domě Pánů z Lipé, v prodejně Indies v Poštovské ulici, nebo přímo v budově klubu Fléda.

Čtenáři Stisku mají možnost vstupenky vyhrát v soutěži přímo zde na stránkách Stisku.

Klíčová slova: Shoshana, Fléda, koncert, pozvánka, Maniac Floor

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.