26.02.2020 18:51


Ples Fakulty sociálních studií vypukne už zítra večer

Autor: Natálie Závadová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

Zítra si můžete přijít zatančit do Hotelu International, kde o půl osmé večer začíná druhý reprezentační ples Fakulty sociálních studií. Celá akce potrvá až do půlnoci.

Brno - Reprezentační ples začíná zítra o půl osmé večer v Hotelu International. Lístky koupíte na Fakultě sociálních studií, nebo na místě, vyjdou vás na čtyři sta korun. Na plese si můžete vybrat místo, na stole budou čekat dvě lahve vína a drobné občerstvení. Příjezd si naplánujte přesně na začátek plesu, protože končí o půlnoci.

Už loni mě mrzelo, že na fakultě nemáme ples, tím spíš jsem rád, že ho letos někdo zorganizoval. Je to jedna z mála možností, kdy se můžeme jako celá fakulta setkat,” říká student žurnalistiky Matěj Škop.

Můžete si zatančit při vystoupení dvou účinkujících kapel. Hrát pro vás bude kapela  FRONTMEN a Midnight Coffee Session. Štěstí můžete zkusit v tombole. Soutěží se o poukaz do Bandi, slevu přes dovážkovou službu Wolt a o kulturní balíček, který obsahuje lístky do divadla, muzea a kina.

Celým večerem vás provede moderátor Tibor Vocásek. „Fakultní ples je příležitost k velké oslavě, ale zároveň k nevšedním setkáním. Na jednom místě se sejde plejáda zajímavých osobností, které se v průběhu let spojily s trojicí písmen: FSS. A na tenhle pozitivní cejch se nezapomíná. Věřím, že to bude příjemná a vzácná možnost k oživení širší komunity napříč katedrami,” uvedl Vocásek.

Ples organizují a už od začátku podzimního semestru připravují Jiří Němec a Magdalena Janigová. Počet lístků je přes čtyři sta, což je asi o sto více než na minulém plese.

„Bude to formální ples, rozhodli jsme se mu dát tematickou náplň. Věnujeme ho oslavě narození Tomáše Garrigue Masaryka,” míní organizátor akce Jiří Němec.

Jelikož je to reprezentační ples, je třeba dodržovat řádný dress-code. Pánům je doporučený oblek, dámy by si měly obléknout dlouhou večerní róbu.

Klíčová slova: ples, fakulta sociálních studií, tanec, studenti

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.