20.11.2012 13:20


Noční Stisk: Studenti si zopakují černou-bílou párty

Autor: Jan Štrobl | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Studenti, kteří vyhledávají neobvyklé akce, mají možnost navštívit Black and white party. „Jde o tradiční studentskou akci, která se koná tuto středu 21. listopadu od osmi hodin večer v brněnském Semilasse,“ uvedla organizátorka Andrea Vronková.

Brno Studentská Black and white party, která se po roce znovu opakuje, se od jiných podobných akcí v několika věcech odlišuje. „Jak už vyplývá z názvu, měli by návštěvníci přijít oblečeni v černém nebo v bílém,“ řekla Vronková s tím, že na prvních tři sta příchozích čeká u vstupu malý dárek.Návštěvníci by měli přijít oblečeni v černém, bílém, nebo černo-bílem. Foto: Archiv Black and white party

Na večer organizátoři přichystali pivní štafetu a řadu dalších soutěží. „Vítězové získají ceny od sponzorů,“ dodala Vronková. Kromě triček a mikin je ve hře i sud piva od pivovaru Starobrno. Návštěvníkům bude celý večer k dispozici pět barů, které budou prodávat nápoje za studentské ceny. V praxi to znamená například tequillu za třicet nebo vodku s energetickým drinkem za čtyřicet korun.

O hudební produkci se postarají DJ Folteen a DJ Wykrup. Studenti, kteří se zaregistrují na sociální síti Facebook a přijdou do deseti hodin večer, budou mít vstup zdarma. 

Klíčová slova: Black and white, Semilasso, student

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.