15.05.2013 15:40


Na začátku června vypukne v Brně beachvolejbalový turnaj vysokoškoláků

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Příznivci oblíbeného letního sportu mají šanci změřit na písku své síly. Amatérští hráči odbíjené si mohou zasportovat, pobavit se a dokonce získat ceny v hodnotě půl milionu korun. Zájemci se stále mohou přihlásit a bojovat o postup do pražského finále.

Brno – Beachvolejbalový turnaj Patria Direct Beach Open se uskuteční 6. června v Brně – Kníničkách nedaleko přehrady. Soutěže se účastní nejméně tříčlenná smíšená družstva amatérských hráčů. O věcné a peněžní ceny může hrát až dvaatřicet týmů složených z vysokoškolských studentů. Nebude chybět ani doprovodný program roztleskávaček a dovednostních volejbalových soutěží.

Pro zápis do turnaje se musí tým registrovat zde a zaplatit vstupní poplatek 300 korun. Při startu každý tým obdrží balíček v hodnotě dva a půl tisíce korun. Nalezne v něm dresy s logem turnaje, sportovní lahve a další sponzorské dary. „Zpráva o turnaji mě mile překvapila a určitě zkusím sehnat mezi známými další zájemce. Chtěl bych si jen tak zahrát s ostatními amatérskými nadšenci,“ řekl o soutěži student Mendelovy univerzity Luděk Svozil, který se volejbalu rekreačně věnuje již osm let. Přihlásit se může ještě dost zájemců. Z maximální kapacity třiceti dvou družstev je zaregistrovaných sedmnáct.

Studenti mohou při zápise využít i slevu pro držitele karty ISIC. „Pokud mají účastníci platný průkaz ISIC, tak dostanou slevu 20 %. Za celý tým tak zaplatí 240 korun zápisného,“ vysvětlil jeden z organizátorů akce Lukáš Hloušek. Výherci brněnské kvalifikace postupují do finále, které se koná 15. června v Praze. Už v kvalifikačních kolech mohou družstva vyhrát zajímavé ceny jako kosmetiku, volejbalové míče nebo elektroniku. Pro celou soutěž pořadatelé sehnali ceny za půl milionu korun.

Program v Kníničkách začne v osm ráno, kdy se budou týmy moci ještě na poslední chvíli registrovat a osvojit si herní schopnosti s profesionálním beachvolejbalistou. Od desíti hodin dopoledne se bude hrát turnaj a v sedm hodin večer vyhlásí organizátoři vítěze brněnské kvalifikace prvního ročníku turnaje Patria Direct Beach Open.

Více informací o turnaji lze najít zde a na facebookové stránce zde. 

Online deník Stisk je mediálním partnerem turnaje Patria Direct Beach Open.

Klíčová slova: Beachvolejbal, turnaj, Patria Direct Beach Open

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.