18.03.2013 18:04


Na Fakultu sociálních studií přijede debatovat reportér Jan Moláček

Autor: Kristýna Dušková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

K příležitosti druhého výročí syrské revoluce nezávislá iniciativa syrskarevoluce.cz uspořádá debatu s reportérem Janem Moláčkem, který natáčel v Sýrii.

Přehrát audio

Audio

Autor: Kristýna Dušková

Brno – Veřejnost si letos bude moct připomenout již  druhé výročí syrské revoluce, která začala 18. března 2011. K této příležitosti se 19. března na Fakultě sociálních studií bude konat debata s reportérem Janem Moláčkem. Debatu připravila nezávislá iniciativa syrskarevoluce.cz ve spolupráci s Centrem pro bezpečnostní a strategická studia a Centrem pro kultury Blízkého Východu a severní Afriky BARAKA.

Debata připomene druhé výročí syrské revoluce.

Jan Moláček byl třináct let zahraničním zpravodajem České televize. Polovinu této doby strávil v Berlíně, Moskvě a ve Vídni. Aktuálně je reportérem pořadu Na vlastní oči. V Sýrii natáčel dvakrát. Poprvé v Homsu v lednu 2012 s oficiálním vízem a pod kontrolou syrské vlády. Další záběry pořídil v srpnu 2012 na území ovládaném povstalci po překročení turecko-syrské hranice.

„Debata začne v 18.00 v učebně P52 na Fakultě sociálních studií. Kvůli velkému zájmu ale doporučujeme přijít dříve. Kapacita učebny je zhruba padesát míst,“ zve veřejnost jedna z iniciátorek syrskarevoluce.cz Klára Bažantová.

Klíčová slova: debata, syrská revoluce, Jan Moláček

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.