10.04.2013 23:21


Miss má krátké vlasy. No a co

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Publicistika

Od zvolení nové nejkrásnější Češky uplynulo už mnoho dní. V minulých ročnících jsme se podívali na roztahaný ceremoniál a o miss pak moc neslyšeli. Letos však ještě tři týdny po skončení soutěže čteme o vítězce Gabriele Kratochvílové. Máme totiž co do činění se senzací zvanou miss s krátkými vlasy. No bóže…

Soutěže krásy už dlouho nesleduji. Jako malý jsem se bavil předlouhým ceremoniálem. Oči jsem měl každý rok pro černovlásku s nejzářivějším úsměvem a co největšími talenty. Teď mám však o soutěž pramalý zájem a málokdy zaregistruji, že se zase koná. Maximálně si na internetu vítězku prohlédnu oděnou pouze do korunky, šerpy a bikin a mám zase na rok pokoj. Tak to má zkrátka podle mě být.

Ondřej Šulík. Foto: Monika Zezulová

Tentokrát vyhrála krásná dívka s krátkými vlasy. Možná je chyba v mém posuzování, ale skutečnost, že má nejhezčí žena krátké vlasy, mi nepřijde zrovna senzační. A už vůbec ne senzační natolik, aby se média o Gabrielu zajímala víc než o jiné miss. Ani informační bomba, že máme papeže odjinud než z Evropy, se nepropírala tak často. František by asi musel mít dredy a potetovaná záda.

Potřebujeme opravdu vědět, jaký účes má česká miss? Podle fotek to snad poznáme sami. Média by se možná měla vrátit k zavedenému modelu: vyhrála, dostala nabídku na nahé fotky, odmítla nabídku na nahé fotky, možná už má nahé fotky, chodí s hokejistou a chodí s jiným hokejistou. Nemusel bych se bát otevřít konzervu sardinek, odkud by na mě vykoukly… sardinky! S krátkými vlasy!

Klíčová slova: Glosa, miss, vlasy

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.