16.04.2014 08:33


Metrem na Čarodějáles jede kapela Ňuňu

Autor: Vendula Gregorovičová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Z včerejšího klání Starobrno Rock Battle čtyř brněnských kapel v klubu Metro vzešlo vítězně hudební uskupení s názvem Ňuňu. Skupina si zahraje na hudebním festivalu Čarodějáles na konci dubna.

Admiral Ackbar. Foto: Vendula GregorovičováBrno – V brněnském hudebním klubu Metro se včera večer utkaly čtyři skupiny - Useless, Admiral Ackbar, Pavilon opic a Ňuňu. V hlasování si pak mohli návštěvníci zvolit svého oblíbence, a toho pak vyslat na festival Čarodějáles. Na konci večera čekalo vítězství a zařazení do hudebního programu Čarodějálesu punk – rock´n´rollovou kapelu Ňuňu. 

Finálovému večeru předcházely čtyři koncerty, z kterých diváci vybrali čtyři skupiny, které dostaly možnost bojovat o místo na Čarodějálesu. „Na hlasovací lístky musíte napsat jména skupiny, ne je vhodit prázdné. Minule se nám v hlasovací krabici ocitla polovina lístků nepopsaných,“ upozornil na začátku diváky jeden z pořadatelů.

Hudební skupina Ňuňu získala v závěru večera dvakrát více hlasů než Pavilon opic, kapela, která skončila s počtem hlasů na druhém místě. "Fandila jsem Admiral Ackbar, takže mě mrzí, že nevyhráli," postěžovala si jedna z návštěvnic koncertu Eva Klimendová. Na vítěze čekalo kromě příslibu koncertu před stovkami lidí také šampaňské a sud piva.

Hudební festival Čarodějáles se v Brně koná již posedmé a je naplánován na 30. dubna. V minulosti na něm vystoupily skupiny Charlie Straight, Visací zámek nebo britští The Subways. Letos se diváci kromě českých skupin mohou těšit i na švédskou rockovou skupinu The Hives.

Klíčová slova: Čarodějáles, hudební skupiny, Metro,

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.