06.05.2017 14:05


Meet and Inspire je příležitost pro nové zkušenosti, říká pořadatelka Petra Galušková

Autor: Eliška Pospíšilová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Výukové přednášky pod názvem Meet and Inspire pořádají členové projektové sekce  studentské organizace Munie. Školitelé na motivujících setkáních poskytují zájemcům praktické rady pro jejich osobní rozvoj.

Brno – Členové studentské organizace Munie se zabývají zprostředkováním zábavy, kultury a sportovních akcí studentům. Důležitým bodem programu je také osobní rozvoj. Za tímto účelem mohou zájemci navštívit výukové přednášky Meet and Inspire.

Organizátorka přednášek Meet and Inspire a členka projektové sekce Munie Petra Galušková. Foto: Iveta KolářováMeet and Inspire mělo teď delší pauzu. Co tě motivovalo k vytvoření dalšího setkání?
Organizování přednášek zajišťuje vedení.  Počet setkání tedy neurčuji já. Meet and Inspire nyní organizuji podruhé, neboť mě práce s tvorbou eventů baví. Co se týče pauzy, tak nějakou dobu trvalo dohodnutí termínu, který by vyhovoval přednášejícím.

Kdy je další setkání a co je jeho tématem?
Další setkání se uskuteční již toto úterý, tedy 9. května (v posluchárně U44 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity – pozn. red.) a bude se věnovat event managementu. Posluchač se dozví, jak systematicky připravit a organizovat různorodé společenské akce. Dále zjistí, jaké jsou možnosti propagace a jako bonus získá praktické rady z praxe. Na přednášku jsou všichni srdečně zváni.

Odkud většinou pocházejí mentoři a co je na tento program láká?
Přednášející pochází z různých oblastí, často jsou to ale bývalí členové nějakých spolků a s  lidmi z Munie se znají. Jejich přednes je založen na dobrovolné bázi. Předpokládám, že se chtějí s ostatními podělit o své zkušenosti a pomoci jim získat užitečné dovednosti do praxe. Za čas a ochotu jsou spolkem Munie odměněni drobným dárkem.

Pro koho je Meet and Inspire určeno?
Primárně chceme oslovit členy spolků. Například pro nováčky a členy Munie je to považováno za formu školení, ale samozřejmě je vítán kdokoliv .

Budou se setkání konat pravidelněji?
Asi ano, ale toto nerozhoduji já, nýbrž vedení, jak jsem již zmínila.

Na jaká témata se program především zaměřuje?
Často jsou zaměřena na projektové řízení, tedy organizaci či propagaci čehokoliv. Například předchozí přednáška se týkala právě projektového řízení.

Klíčová slova: osobní rozvoj, výuka, přednášky, Meet and Inspire, Munie, FSS

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.