15.12.2016 16:15


Konopná lékárna je znovu otevřena

Autor: Aneta Krikelová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Ekonomika

Od dnešního dne je opět možné navštívit Konopnou lékárnu, kde si zákazníci mohou legálně pořídit produkty obsahující konopí. Konopné lékárně dodává zboží společnost Carun. Slogan firmy zní: „Znáte pravdu o konopí?“ 

Konopnou lékárnu najdete v blízkosti klubu Caribik. Foto: Aneta Krikelová.

Brno  Dnes se na ulici Běhounská v pasáži Typos opět otevřela Konopná lékárna. Tyto lékárny jsou zásobovány kopnými produkty od společnosti Carun Pharmacy. Jejich produkty z konopí mají obsah THC pod 0,3 procenta. Podle Jiřího Stabla, zakladatele Konopných lékáren, je jejich cílem vrátit prostředky z konopí do běžného života lidí. „Léčba konopím pomáhá vyřešit řadu zdravotních problémů díky účinným cannabinoidům. Tyto látky se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí,“ vysvětluje Jiří Stabla. Účinky konopí ocení i starší lidé. "Konopné masti využívám často na klouby. Jsem ráda, že je lékárna blízko centra, delší cestování by kloubům ve výsledku jen uškodilo," dodává důchodkyně Anna Jarošová.

V lékárně je rozsáhlá nabídka produktů, které pacienti mohou legálně zakoupit k prevenci chorob a některé slouží i k zmírnění příznaků chorob. Pracovníci provozovny mají kromě prodeje výrobků za úkol šířit osvětu o konopí a jeho léčebných účincích.

Klíčová slova: THC, Konopná lékárna, konopí

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.