20.11.2016 17:08


Konference Symposium poradí studentům, jak začít s podnikáním

Autor: Nikola Poláčková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Touhu začít podnikat a prorazit se svými nápady v sobě při studiu objeví spousta vysokoškoláků. Často ale nevědí, jak začít. S tím jim může pomoct letošní ročník konference Symposium 2016. Ta svým účastníkům ve dnech 25. a 26. listopadu v brněnském Impact Hubu dodá odvahu a znalosti potřebné pro start vlastního podnikání.

Brno – Konference Symposium cílí na mladé podnikatele. Poskytuje jim potřebné znalosti, možnost diskutovat s podnikateli i odborníky a v neposlední řadě možnost navázat nové kontakty. Letošní ročník se koná 25. a 26. listopadu. „Tento rok zastřeší přednášky, workshopy i večerní networkingovou párty dynamické prostředí brněnského Impact Hubu. Očekávaná účast je více než sto čtyřicet studentů a absolventů z Brna a okolí,“ řekla manažerka konference Kristýna Zárubová.

Letošní ročník se nese v duchu motta "Hlava v oblacích, nohy na zemi a ruce do práce". Podle něj se konference dělí do tří navazujících bloků, program se postupně přesune od teoretických přednášek k praktickým workshopům. „Mezi řečníky se objeví osobnosti jako Václav Muchna z Y Soft, Dita Přikrylová z Czechitas či Jiří Doležal a Jan Emler, tvůrci motivačního diáře Doller,“ vysvětlila Zárubová. Těšit se návštěvníci mohou i na doprovodný program nebo večerní networkingovou párty.

Symposium 2016 je již šestým ročníkem podnikatelské konference pro studenty a absolventy vysokých škol. V minulosti Symposium pomohlo vzniknout projektům jako je Czechitas nebo Aduato.cz. „Symposium mi dalo inspiraci založit něco vlastního, zjistit, co všechno potřebuji pro start vlastního fitnesscentra, a začít s přípravami. Téměř do roku od účasti jsem už byla rozjetá, přičemž mi pomohly i kontakty, které jsem získala na Symposiu,“ řekla zakladatelka Gym&Joy Zuzana Soukupová.

Cena vstupenky na dvoudenní konferenci je bez mála čtyři sta padesát korun. Podrobnější informace o programu a registrační formulář lze najít na www.symposium.cz

Klíčová slova: konference, symposium, podnikání

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.