18.03.2012 14:48


Jeden student dostane příležitost změnit svou vizáž

Autor: Petra Svitavská | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Příležitost zásadně změnit svou vizáž dostane v květnu jeden ze studentů Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Majitelka jednoho brněnského kadeřnictví mu nabídne kompletní profesionální styling zdarma. O nejvhodnějším kandidátovi budou studenti hlasovat.

Brněnský salon Toni&Guy sídlí na ulici Radnická 9. Foto: Petra SvitavskáBrno O změně svého vzhledu uvažovala alespoň jednou v životě většina lidí. Majitelka brněnského salonu Toni&Guy Zuzana Budínská nabídne příležitost k takové změně jednomu studentovi či studentce fakulty sociálních studií (FSS). Akce bude mít interaktivní charakter.

„Přihlášky všech zájemců zveřejníme a necháme samotné studenty hlasovat, kdo si nejvíce zaslouží proměnu,“ uvedla Budínská. Studenti však při hlasování nemusí vycházet pouze z fotografií přihlášených, ale také z jejich motivace. „Každý zájemce musí v přihlášce uvést, proč stojí o změnu vizáže,“ vysvětlila Budínská.

Vítěze, který získá od svých spolužáků nejvíce hlasů, čeká kompletní a profesionální styling, který zahrnuje stříhání a barvení vlasů, ale také líčení, manikúru, balíček kosmetiky a změnu outfitu. V nabídce je zároveň i focení proměny. „Jediné, co výherci nezůstane, je oblečení. Celkově ale dostane zcela zdarma služby v hodnotě dvanácti tisíc korun,“ uvedla manažerka salonu Michaela Bednarovská.

Vítěze čeká kompletní proměna vizáže včetně líčení, manikúry a outfitu. Foto: Petra SvitavskáOrganizátoři projektu plánují udělat z akce zábavnou show pro studenty. Přestože hlavní změnu podstoupí vítěz hlasování v salonu, finální úpravy chtějí kadeřníci předvést přímo v atriu FSS. „Proměnu uskutečníme ve čtvrtek 10. května. Konečné úpravy bychom rádi předvedli v prostorách fakulty přímo před očima studentů, pokud se nám to podaří domluvit,“ vysvětlila jedna z organizátorek Iva Šmídová.

Studenti o této nabídce zatím neví. „O takové akci slyším poprvé. Je to sice reklama na akademické půdě, ale v tomto případě mi nevadí. Uvidíme, jak k proměně studenti přistoupí. Pokud ji vezmou trochu jako recesi, mohla by to být zábava,“ zhodnotila plánovanou akci studentka psychologie na FSS Eva Kočicová.

V tomto salonu podstoupí vítěz první část proměny. Druhá by se měla konat v atriu FSS. Foto: Toni&GuyNabídka proměny je součástí projektu Buduj svou image, který začal v březnu. Tento projekt nabízí studentům každé úterý slevy v různých podnicích v Brně.

„Tuto nabídku zkoušíme poprvé, proto ji testujeme v menších měřítkách a omezili jsme ji jen pro studenty FSS. Pokud se akce vydaří, zařadíme i jiné fakulty. Studentům vycházíme dlouhodobě vstříc,“ vysvětlila Bednarovská.

Zájemci o proměnu mohou posílat své přihlášky do 8. dubna na email buduj-image@seznam.cz. „Každá přihláška musí obsahovat aktuální fotografii s rozpuštěnými vlasy, aby byla patrná jejich délka i barva, jméno a příjmení. Dále pak věk, studijní obor, kontaktní údaje a důvod, proč se dotyčný přihlašuje,“ uzavřela Bednarovská. Hlasovat o vítězi bude možné od konce března do konce dubna.

Klíčová slova: FSS, vizáž, kadeřnictví, Toni&Guy, Buduj svou image, proměna

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.