17.03.2018 11:46


Grand Prix České republiky nabídne zájemcům nový typ vstupenek

Autor: Zuzana Šikalová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Grand Prix České republiky nabídne pro letošek svým fanouškům nový typ vstupenek T2 Premium. Držitelé těchto vstupenek tak budou moci první srpnový víkend na Masarykově okruhu sledovat závod jak ze sedadlové tribuny, tak ze všech přírodních tribun. Také si budou moci prohlédnout zázemí závodních týmů. Vstupenky mohou s předstihem zájemci zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Brno - Novinkou pro letošní již třiapadesátou Velkou cenu České republiky, která se koná 3. až 5. srpna na Masarykově okruhu v Brně, je pro fanoušky motosportu vstupenka T2 Premium. Tato vstupenka je především pro aktivní fanoušky motocyklových závodů, kteří chtějí mít o celém závodu dostatečný přehled, a to z pohledu od startovní rovinky, až po napínavé souboje v zatáčkách. Kombinuje totiž výhody VIP vstupenky, vstupenky na sedadlové tribuny a také na přírodní tribuny. Součástí nové vstupenky je návštěva Paddocku, tedy možnost prohlédnout si zázemí závodních týmů. Vlastník vstupenky může také využít zázemí stanu s celodenním občerstvením umístěného vedle tribuny T2, sedadlovou tribunu T2 a všechny přírodní tribuny.

Dle primátora Petra Vokřála se na letošní závod již vše pečlivě připravuje a návštěvníkům se na Masarykově okruhu dostane nejvyššího komfortu, aby si mohli závodní víkend co nejvíce užít. „Motocyklové závody v Brně jsou prestižní sportovní akcí sledovanou doslova v celém světě. Její přínos pro město je podle mě zcela nezpochybnitelný, ať už z hlediska budování renomé ve světě, tak i z hlediska ekonomického přínosu pro Brno, region i celou republiku,“ dodal Vokřál s tím, že by byl rád, pokud by se v Brně podařilo zachovat tento oblíbený a světový závod i do budoucna.

Vstupenky T2 Premium stojí nyní 7990 korun a v prodeji jsou od minulého týdne. Tajemník Spolku pro GP ČR Brno Adam Svoboda také upozornil na jejich omezený počet. „Vstupenky jsou v prodeji za současné zvýhodněné ceny do konce června. Poté budou k mání za plné ceny takzvaného přímého prodeje,“ sdělil Svoboda.

Tento typ vstupenky je ryze záležitostí pro Grand Prix České republiky. „Skladba jednotlivých typů vstupenek se vždy přizpůsobuje tomu, jaké možnosti se na daném okruhu fanouškům nabízí,“ vysvětlil PR manažer Automotodromu Brno Petr Boháč. Okruhy v rámci celého šampionátu mají vstupenkové systémy nastaveny specifickým způsobem z toho důvodu, že každý okruh disponuje rozdílnými parametry. Fanouškům tedy není možné nabízet stejné typy vstupenek. 

„Tahle vstupenka je, řekl bych, spíše pro zaryté fanoušky. Takové, kteří rádi vloží své peníze do zážitku s nádechem VIP. Rozhodně je to ale super možnost také pro aktivní lidi, kteří nechtějí jen sedět, nebo být na přírodních tribunách a nedělá jim problém více zainvestovat,“ řekl fanoušek Moto GP David Kocman.

V porovnání s cenami vstupného na ostatních Velkých cenách, patří Grand Prix České republiky stále mezi levnější záležitosti. Vstupenky je možné zakoupit v infocentru TIC Panenská 1 v Brně nebo online na www.ticbrno.cz. Na této stránce jsou k dostání také ostatní typy vstupenek. Děti a senioři mají vstupné za zvýhodněnou cenu.

Klíčová slova: Velká cena Brno, Moto GP, Vstupenky

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.