02.05.2016 18:42


Fotoreportáž: Na FSS začal Bazárek Radia R

Autor: Kristýna Svrdlinová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

V atriu FSS v pondělí započal třídenní bazárek Radia R. Členové studentského rádia už potřetí pořádají tuto akci, na které nabízejí hlavně oblečení, ale i mnohé další věci z druhé ruky za symbolickou cenu.

Brno – Spolek Radia R otevřel v pondělí 2. května třetí ročník Jarního bazárku. Stejně jako minulý rok jej hostí atrium Fakulty sociálních studií a role prodávajících se opět chopili moderátoři rádia. Návštěvníci mají šanci pořídit za pár korun nejen oblečení a doplňky, ale i knížky či desky. Cena nabízeného zboží není pevně stanovena, takže záleží na každém, jakou cenu usmlouvá. Bazárek pokračuje i v úterý a ve středu, pokaždé mezi desátou a čtvrtou hodinou odpolední.

Foto: David Humpolík

Členové Radia R dočasně vyměnili moderování za prodávání. Někteří se s radostí chopili i role modelů a modelek a oblečení předváděli přímo na sobě. „Nabízíme zde hlavně kousky z druhé ruky, najdou se ale i věci nové, řekla jedna z prodávajících Dominika Buková.

Foto: Kristýna Svrdlinová
Šedesát? Padesát? Čtyřicet? Smlouvání může být i zábava. Kdo má pevné nervy a chuť smlouvat, pořídí zajímavé věci za pár korun. Dá se tady narazit na opravdu krásné a téměř nenošené oblečení, stejně tak na kousky poněkud bizarní.

Foto: Kristýna Svrdlinová
Na své si přijdou nejen milovníci módy, ale i knihomolové, předvším pak příznivci klasiky. Na rozdíl od ostatních nabízených věcí však všechny knížky voní novotou, takže cena tak nízká není.

Foto: Kristýna Svrdlinová
„Jak mi to sluší?“ Kdo si není jistý, jestli mu vybraný kus oblečení dobře sedne, může využít improvizovanou kabinku. Obsluha ráda poradí s výběrem.

Foto: Kristýna Svrdlinová
Kdo dřív přijde, ten dřív mele. O zákazníky neměl bazárek od začátku nouzi. Už chvíli po otevření se kolem hemžili zájemci a vybírali ty nejlepší kousky. Během dne pak bazárek navštívilo několik desítek lidí.

Foto: Kristýna Svrdlinová
Velký zájem byl hned od počátku o krásné červeno-černé šaty. Slečna, která je ulovila, si je rovnou oblékla: Teď už jsou moje!

Foto: Kristýna Svrdlinová

Každý nakupující dostává důležité upozornění: Hlavně v tom pak nezapomeňte přijít na rádiový piknik. V úterý a ve středu akce pokračuje, takže kdo si chce levně pořídit něco na sebe, nebo má prostě jen rád přehrabování, má ještě dva dny šanci.

Klíčová slova: Radio R, bazar, atrium, FSS

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.