15.10.2013 18:27

Fotoreport: Univerzitní liga pokračovala čtvrtým kolem

Autor: Ondřej Konvičný | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

První ročník Univerzitní ligy v malé kopané úspěšně odstartoval a každý týden přináší sérii 12 zápasů, v nichž se utkávají  týmy složené ze studentů Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického. V úterý 14. října se odehrálo čtvrté kolo skupiny "B", kdy proti sobě nastoupily týmy Unistars Brno a Pozdní sběr. Zápas končil lépe pro Pozdní sběr, který vyhrál těsně 2:1, utkání však bylo bojem o každý kousek hříště.

Brno - Příznivci malé kopané se mohou těšit z další soutěže. Již měsíc se koná nově založená Univerzitní liga, která nabízí dostatek atraktivních zápasů. Pokud jim ovšem nevadí zima, jelikož starty jednotlivých zápasů jsou v 19:00, 20:00 a 21:00. Kdo však přežije zimu a překoná svoji pohodlnost, může se těšit z podobně atraktivních a bojovných zápasů, jakým byl i tento.

Výkop / Autor: Ondřej Konvičný

Úvodní výkop proběhl bez problémů a zápas mohl začít.

Souboj / Autor: Ondřej Konvičný

Hned od začátku bylo k vidění velké množství osobních soubojů.

Souboj 2 /Autor: Ondřej Konvičný

Které se však na obou stranách prozatím odehrávaly v rámci fair-play.

Dva na dva / Autor: Ondřej Konvičný

Celý zápas provázela zodpovědná hra obou týmů, což se projevilo i na konečném výsledku. Zde snaha o přečíslení, oba soupeři se ale dokázali rychle vracet na svoji půlku.

Poločasová přestávka / Autor: Ondřej Konvičný

V půlce zápasu Pozdní sběr nad svým soupeřem těsným rozdílem 1:0 a stále bylo o co hrát. Nezbytné občerstvení v půli zápasu.

Rozehrávka / Autor: Ondřej Konvičný

Zodpovědná hra byla k vidění i v druhém poločase, zde se však dostal bránící hráč pod tlak, situaci musel řešit odkopem míče do autu.

Souboj 3 / Autor: Ondřej Konvičný

Konec zápasu přinesl i více osobních soubojů tělo na tělo, stále se však hrálo velmi slušně a bez většího množství faulů.

Konec / Autor: Ondřej Konvičný

Závěrečné vteřiny zápasu. V druhém dějství přidaly oba celky po jednom gólu a tak se zrodil konečný výsledek 2:1 pro tým Pozdní sklizeň.

Klíčová slova: univerzitní liga, malá kopaná