27.04.2017 11:22


Dva týdny poté: Velké zlepšení menzy na Moravském náměstí

Autor: Tomáš Sůsa | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Redaktoři Stisku se po dvou týdnech vrátili na menzu Moravské náměstí, která v předchozím testu vyšla zdaleka nejhůře ze všech (čtěte ZDE). Vedoucí stravovacího provozu Marie Ženatá tehdy slíbila nápravu. A mnohé nedostatky opravdu zmizely.

Brno  Studený a gumový smažený sýr i laxní přístup obsluhy. To byly hlavní výtky, které měli redaktoři Stisku při svém testu univerzitních stravovacích zařízení v menze na Moravském náměstí. Vedoucí provozu této menzy Marie Ženatá přislíbila ihned zlepšení situace. „Kuchaře jsme poučili o přípravě tohoto pokrmu. Smažený sýr se budou snažit připravovat podle objednávek,“ ujistila tehdy Ženatá. Po dvou týdnech se situace radikálně změnila a je vidět, že se menza snaží své sliby plnit. Kuchaři sýr čerstvě usmažili až poté, co si ho redaktoři objednali. Kromě toho jej vydali s úsměvem.

Menza Moravské náměstí se nevyšplhala na první místo našeho hodnocení (viz odkaz výše) zejména kvůli přetrvávajícímu chaotickému prostředí. Nicméně si výrazně zlepšila celkový dojem a tím i výslednou známku.

 

Moravské náměstí – Celkové hodnocení B

Kuřecí steak s omáčkou Café de Paris. Foto: Petr Uhlíř

Smažený sýr s bramborem. Foto: Tomáš Sůsa

Hodnocení
Obsluha: Usměvavá a ochotná.
Čistota: Příbory, talíře, tácy i toalety čisté. 
Smažený sýr s bramborem Kuřecí steak s omáčkou Café de Paris s rýží
Cena: 41.10 Kč
Cena: 50.90 Kč
Vzhled: Normální Vzhled: Normální
Chuť: Sýr usmažili až po objednání. Chuťově byl výborný. Brambory nebyly rozvařené a měly správnou teplotu. Chuť: Jídlo bylo teplé. Rýže i maso velice chutné. Pochvala za dostatečné množství omáčky.

O velkém srovnání brněnských menz čtěte ZDE

Petr Uhlíř, Tomáš Sůsa

Klíčová slova: Brno, menza, Moravské náměstí, retest

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.