25.11.2012 14:07


Cirkus na Favále se blíží

Autor: Natália Vítková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Letošní maškarní Ples Fakulty sociálních studií se uskuteční 28. listopadu v brněnském klubu Favál. Tématem bude cirkus a návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, skvělou muziku a známé tváře.

Brno Vypadalo to, že tradice fakulty sociálních studií se stane minulostí. Už uskutečnění posledního ročníku tradičního plesu bylo hodně nejisté a mezi organizátory i studenty se šířila informace, že loňský bál byl tím posledním. Naštěstí tomu tak není, a zájemci si mohou i letos přichystat masky, vytvořit dokonalý make up a natrénovat pohyby odpovídající jejich převleku. Připravte se, bude to cirkus!

Ples FSS

Středečního plesu se mohou zúčastnit nejen studenti, ale také zaměstnanci a přátelé fakulty. "Už se moc těším, protože vyběr kostýmu mě hrozně baví. Vážně jsem si myslel, že letos akci  nikdo neuspořádá, ale studenti nezklamalii. I letos své spolužáky překvapím do detailu promyšlenou maskou. O co jde ale neprozradím," popsal své emoce student psychologie a žurnalistiky Radek Luštický. Celou akcí provedou moderátoři z Rádia R a atmosféru doladí brněnské kapely Professor Leopard a Gentle Irony Trio. "Jestli něco bude opravdu výjimečné, tak určitě výzdoba sálu, kterou naši kreativci pojali jako dekadentní šapitó, takže prostor bude jeden z nejvýraznějších prvků celého plesu a návštěvník bude mít dojem, že právě vstoupil do opravdového cirkusového stanu," upřesnila jedna z organizátorek plesu, vedoucí public relations a produkce Radia R, Kateřina Kusáková. Samozřejmě nebude chybět ani tombola, kde hlavní cenu v podobě třicetilitrového soudku piva věnuje známý brněnský pivovar.

"Ples organizuje Radio R poprvé. Naštěstí nám hodně pomohli lidé ze sdružení Přesahy, kteří Ples FSS organizovali před námi a předali nám své know-how, čímž nám práci rozhodně ulehčili," doplnila Kusáková. Lístky lze koupit v předprodeji v knihkupectví fakulty sociálních studií za devadesát korun.  Pokud se ovšem někdo rozhodne zúčastnit na poslední chvíli, nemusí se bát. Vstupenku lze zakoupit i na místě, ale o dvacet korun dráž. Poslední možností, jak se dostat na ples, a dokonce zadarmo, je vyhrát v soutěži. Organizátoři  jako každý rok poschovávají tři lístky po fakultě a díky indiciím, které každý den zveřejní na facebookových stránkách události, mohou šťastlivci plnohodnotný lístek najít. Proto se vyplatí stránky pravidelně sledovat, protože kromě nápovědy do soutěže se zde objevují aktuální informace k chystanému plesu přímo od jeho tvůrců.

Klíčová slova: Ples FSS, maškarní, bál, cirkus

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.