05.05.2017 20:16


Brnem se dnes procházelo sedmadvacet polonahých žen

Autor: Eliška Pospíšilová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Do brněnských ulic dnes vyšly dámy oděné jen v sukních a podprsenkách. Neobyčejný způsob jak připoutat pozornost zvolila společnost Madam Podprsenka. Aktivitou v ulicích chtěly účastnice pochodu také upozornit na fakt, že osmdesát procent žen nosí špatnou velikost podprsenky.

Autor: Eliška Pospíšilová

Ženy si průvod užívaly. Foto: Eliška Pospíšilová

Brno – Pochod za dobře padnoucí podprsenku se uskutečnil dnes 5. května v Brně. Průvod začal ve tři hodiny odpoledne. Sedmadvacet polonahých účastnic prošlo trasou přes Hybešovu ulici, hlavní nádraží, náměstí Svobody, Moravské náměstí, Zelný trh a okruh zakončily po čtvrté hodině zpět u obchodu Madam Podprsenka, ze kterého vycházely.

Akce upoutala zájem lidí, polonahé slečny tak nešly samotné, ale v doprovodu několika fotografů a kolemjdoucích. „Podle mě je to skvělý nápad a slečnám to opravdu moc sluší,” sdělila Tereza Kadečková, jež se připojila k davu. „Zúčastnila bych se také, ale o akci jsem se dozvěděla pozdě. Najít něco na mou velikost je opravdu složité, tak bych si ráda nechala poradit,” dodala Kadečková.

Neobvyklou marketingovou strategii již počtvrté zvolila majitelka společnosti Barbora Žáková Matyášová. „Lidé nám akci většinou chválí. Inspirace pro její uspořádání pochází z Anglie,” uvedla Žáková Matyášová.

Obchod Madam Podprsenka se specializuje na dámské spodní prádlo a svojí aktivitou chce společnost upozornit na problém, který u dam shledává, a sice špatně padnoucí podprsenku. Heslem pochodu je 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky. Problém nesprávně vybrané velikosti může mít také zdravotní dopady, například bolesti zad, prsou, krční páteře či hlavy důsledkem nedostatečné opory poprsí, jak uvádí společnost na svých internetových stránkách.

Dámy byly s pochodem spokojeny. „O přihlášení jsem neváhala ani sekundu a moc jsem si průvod užila,” řekla Karina Kroupová. Jako odměnu získaly účastnice poukázku na podprsenku v hodnotě tisíc korun. „Ceny se pohybují kus od kusu, ale většinou stojí kolem dvou tisíc. Nejdříve jsem s útratou váhala, ale jsem opravdu spokojená. Oproti běžným podprsenkám je to rozdíl,” sdělila studentka, která si nepřála uvést své jméno.

Klíčová slova: Pochod za padnoucí podprsenku, průvod, Brno, Madam Podprsenka

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.