14.12.2011 16:29


Anketa: Vánoční atmosféru v Brně mohou studenti nasávat na třech různých trzích. Které jsou nejoblíbenější a proč?

Autor: Tereza Mrvová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Protože vánočních trhů je v Brně několik, studenti Masarykovy univerzity odpovídali na otázku, které trhy jsou nejlepší. Přesto že názory se různily, hlavním kritériem byla pro všechny vánoční atmosféra s dobrou medovinou a moštem.

Brno Tradiční vánoční trhy na náměstí Svobody v Brně každý student zná, a proto ho ničím nepřekvapí. Ale trhy na Zelném trhu nejsou tak otřelé.  Podle studentů mají vánočnější atmosféru a oceňují hlavně fakt, že je tam méně lidí.

 

Simona Chvojková. Foto: Tereza Mrvová

 

Simona Chvojková,26 let, Žurnalistika, Psychologie, Sociální práce

Já se byla podívat jenom na náměstí Svobody a ani mě neláká jít na nějaké další. Líbilo se mi tam, dávala jsem si medovinu, která byla někde lepší, někde horší, ale celkově jsem spokojená. Mnohem více se mi líbil trh na náměstí Svobody, než na Staroměstkém náměstí v Praze. 

 

 

 

 

 

Miroslav Zachovalý. Foto: Tereza Mrvová

 

 

Miroslav Zachovalý, 25 let, Psychologie, Humanitní environmentalistika  

Já na trhu ocením hlavně klidnou atmosféru a ta je ve všední den dopoledne na Moravském náměstí. Ale celkově se mi nejvíc líbí na Zelném trhu, protože tam mají zimní bar s nejlepším moštem.

 

 

 

 

Veronika Benešová. Foto: Tereza Mrvová

 

Veronika Benešová, 20 let, Gendrová studia a Sociologie

Trhy na Zelném trhu se mi líbí nejvíc, protože tam je nejlepší atmosféra. Když jsem tam byla, tak tam krásně hrála kapela a lidí bylo přiměřěně. Tak to má vypadat na vánočním trhu.

 

 

 

 

 

Tomáš Dvořák. Foto: Tereza Mrvová

 

 

Tomáš Dvořák, 21 let, Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia

 

Tak z vánočních trhů jsem byl nejvíc na Zelném trhu. Není tam moc lidí a mají tam výborný Turbomošt, který si tam pokaždý dám. Na náměstí Svobody je taky skvělá atmosféra, ale vadí mi to množství lidí.

 

 

 

Šimon Tůma. Foto: Tereza Mrvová

 

Šimon Tůma, 20 let, Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia

 

Líbí se mi nejvíc na náměstí Svobody, protože oproti trhům v Praze je tam klid a krásná vánoční atmosféra. I medovina mi moc chutnala, takže nemám potřebu chodit na další trhy.

Klíčová slova: trhy, anketa

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.