25.03.2013 19:19


Anketa: Studenti většinou neví, kde všude mohou ISIC využít

Autor: Marta Ošmerová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Ekonomika

Studentská karta ISIC přináší svým majitelům řadu výhod. Zejména nespočet slev u tuzemských i zahraničních obchodníků. Studenti se jí také mohou prokázat, pokud požadují zlevněné studentské vstupné do muzeí, kin, zámků a dalších památek. Na otázku, kde všude ISIC využívají, odpovídali studenti z celé republiky.

Brno - Studenti používají kartu ISIC nejčastěji k tomu, aby dostali studentské vstupné. Karta však nabízí i slevy v obchodech, restauracích nebo v dopravě. O tom, kteří obchodníci slevy nabízejí, ale studenti příliš povědomí nemají a slevy většinou cíleně nevyhledávají.

 

Ivana Klejchová, 23 let, studentka Učitelství francouzského jazyka, Liberec

ISIC kartu nejčastěji používám na vstupy do muzeí, do kina nebo na zámky. Kde všude mohu využít slevy přes ISIC, jsem si nezjišťovala. Stejně je to většinou pět nebo deset procent, a to je podle mě málo.

 

 

 

 

 

Jana Svobodová, 25 let, studentka Biochemie, Třebelovice

Slevu přes ISIC využívám do kina, na hrady a na jiné památky. Občas také v kavárnách a v knihkupectvích. Nemám ale přehled, kde všude můžu slevu požadovat.

 

 

 

 


Jan Štefaňák, 26 let, student Konstrukcí a dopravních staveb, Náměšť nad Oslavou

Kartu využívám třeba v dopravě, hlavně u Student Agency. Občas uplatním slevu v restauraci nebo ve sportovních obchodech. Kde všude slevy poskytují, jsem si ale nezjišťoval. 

 

 

 

 

 

Veronika Švábová, 21 let, studentka Veterinárního lékařství, Zbraslav

Kartičku ISIC využívám nejčastěji na akcích, kde je možné získat studentské vstupné. Ale jinak ISIC na slevy nepoužívám. Jednou jsem se na databázi slev dívala, ale teď už nevím, co tam vlastně bylo. Asi mě to moc nezaujalo.

 

 

 

 

 

Lenka Vildová, 26 let, studentka Psychologie, Ústí nad Labem

Kartu používám převážně na kulturní akce. Občas ji uplatním v obchodech, třeba v knihkupectvích. Nevyhledávám si ale slevy nějak dopředu. Když někam přijdu a všimnu si, že je tam možnost uplatnit slevu, tak toho využiju.

 

 

 

 

 

Více o slevách na ISIC se dočtete zde

Ilustrační foto: isic.cz

Klíčová slova: ISIC, slevy, studenti

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.