11.10.2011 22:38


Anketa: Stodolní ulice, to je fenomén, který v Brně není. Je to na škodu?

Autor: Sylvie Karolová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Ke studentskému životu často patří i bujarý noční život. Brno je druhé největší město České republiky a v nabídce noční zábavy si v porovnání s Ostravou vede dobře, myslí si studenti.

Symbol Ostravy - Nová radnice. autor: Sylvie KarolováBrno Ostravská Stodolní ulice je v České republice velkým pojmem. V Brně žije mnoho studentů, kteří se zde přestěhovali právě z Ostravy. Chybí jim ulice plná restaurací, hospod a nočních klubů?

František Halfar, student práv, 20 let, Ostrava

Stodolní mi ani moc nechybí. Aby se člověk pobavil, nepotřebuje desítky hospod na jedné ulici.  V centru Brna se večer cítím bezpečněji, než na Stodolní ve dne. Navíc centrum Brna je tak malé, že je to vlastně taky taková Stodolní a přejít z jedné hospody do druhé není takový problém.

Lukáš Kučera, student politologie a sociologie, 20 let, Ostrava

Na jednu stranu mi Stodolní se vším, co k ní patří (alkoholem omámení nezletilí, jiní opilci a narkomani), nechybí. Na stranu druhou by bylo fajn, kdyby byla nějaká ulice v Brně vyhlášená pro svůj rušný noční život a člověk by se na ni mohl spolehnout a nemusel by tak běhat v jednu hodinu ráno po centru Brna a hledat nějaký prapodivný podnik, kde mají ještě otevřeno.

Barbora Peroutková, studentka nutriční terapie, 21 let, Ostrava

Ne, nechybí. Brno má docela vysokou úroveň studentských klubů, kde se pořádají akce fakult. Ale i v centru města se najdou vyhovující podniky. Nechybí mi potkávání čím dál tím mladších lidí a nevzdělanců. Taková setkání se v Brně málo kdy stanou, vždyť snad polovina obyvatel jsou tady studenti.

Tomáš Kijas, student práv, 22 let, Ostrava

Stodolní mi chybí a to hned z několika důvodů. Za prvé se v brněnských klubech platí vstupné, což mi připadá jako hloupost. Za druhé nejsou blízko u sebe tak, jako na Stodolní a za třetí každý tady v Brně jede na své vlastní triko a neuslyšíte tady ostravštinu.

Martin Komínek, student medicíny, 20 let, Ostrava

Nechybí. V Brně je dost podniků a myslím si, že je výhoda, že nejsou všechny narvané na jednom místě. Člověk si vybere tak jako tak. Když máš oblíbenou hospodu, tak jdeš stejně do ní, ať je to jedna konkrétní na Stodolní nebo kdekoliv v Brně.

Luboš Uhliarik, student informační techniky, 20 let, Ostrava

Nechybí. V Brně je celkem dost klubů a restaurací a není potřeba, aby byly situovány na jednom místě. Výhodou Stodolní ulice je ale to, že když se člověku nelíbí v jednom klubu, lze rychle přejít do nějakého alternativního.

Klíčová slova: zábava, anketa, Stodolní, Brno, Ostrava

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.