27.09.2012 07:49


Anketa: Přivítají studenti novou menzu v Kampusu?

Autor: Natália Vítková | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

S novým semestrem přichází na Masarykovu univerzitu řada změn. Kromě toho, že probíhá rekonstrukce na čtyřech fakultách, se na přelomu září a října v Bohunicích otevře další studentská restaurace. Co na to říkají studenti?

 

Brno Začátek podzimu zřejmě potěší řadu studentů v bohunickém univerzitním kampusu. Správa kolejí a menz Masarykovy univerzity zde připravuje novou moderní jídelnu. Ta má pomoci vytíženému Academic restaurantu, který se potýká s kapacitními problémy především v čase oběda. Přesto nedávno zvítězil v anketě o nejoblíbenější univerzitní menzu. Nová pobočka s návem Academic canteen má připravit 1500 porcí teplého jídla denně. Jak tuto novinku studenti uvítají, jak často se v menzách stravují, a jsou spokojeni s jejími službami?

 Aneta ŠarišskáAneta Šarišská, 20 let, studentka všeobecného lékařství, Poprad

Do Academic restaurantu chodím poměrně často, protože zde mám školu. Minulý rok to bylo každý den, tento rok už méně. Spokojená moc nejsem, ani s kvalitou jídla ani s frontami, které zde často bývají. Vím, že se má nová menza otvírat, ale pokud budou služby a jídlo na stejné úrovni, tak mě to moc nepotěší. Ale aspoň se snad zmenší ty fronty.

 

 

 

 

 

 

 


Tomáš BrozmanTomáš Brozman, 19 let, student sdružených uměnovědných studií, Brezno

Dnes jsem byl na jídle v Kampusu potřetí. Určitě zde nabízejí nejlepší jídlo ze všech menz. Přes poledne tady ale bývá strašně moc lidí, naopak přes víkend je to úplně v pohodě. S novou restaurací to bude rozhodně lepší, ale přivítal bych i nějakou novou menzu blíž k mé fakultě.

 

 

 

 

 

 

 

 


Lenka OndryskováLenka Ondrysková, 20 let, studentka evropských studií a žurnalistiky, Brno

Do menzy v Kampusu chodím přibližně jednou týdně. Jsem s ní spokojená, protože je ze všech nejlepší. Vadí mi, že kolem poledne si není kam sednout, je úplně narváno. Ale kolem 18. hodiny už zde nikdo není, z toho důvodu sem chodím raději později, hlavně na pizzu. Otevření nové pobočky především kvůli kapacitě uvítám, třeba budu moci konečně chodit na obědy a ne na večeře.

 

 

 

 

 

 

 

Lucie PavlasováLucie Pavlasová, 20 let, studentka českého jazyka, Brno

Jsem v této bohunické menze poprvé. Je tady hrozně moc lidí, ale líbí se mi tady, jídlo bylo dobré. S frontami se to určitě zlepší, až se otevře nová menza. Osobně by mi víc vyhovovalo, kdyby novou jídelnu otevřeli někde v centru, měla bych to blíž ze školy a nechodilo by tam tolik mediků. Svými debatami z pitevny dokážou jídlo pěkně znechutit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Václav VafekVáclav Vafek, 19 let, student všeobecného lékařství, Třebíč

Chodím do Academicu každý den a fronty mi nevadí. O tom, že se má otevírat nová menza, jsem neslyšel. Pokud tomu tak bude, moc mě to neovlivní, stejně budu dál chodit do té současné. Jsem s ní spokojen a cítím se v ní dobře.

 

 

 

 

 

Klíčová slova: anketa, studenti, menza, Kampus

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.