23.03.2012 10:22


Anketa: Pouštíte se na jaře do hubnutí nebo očisty organismu?

Autor: Kateřina Svobodová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Deset dobrých rad, jak v pohodě hubnout. Pořiďte si pevný a kulatý zadek! Jak pročistit organismus po zimě? Články s podobnými titulky nás každoročně zahlcují společně s příchodem jara. Díky nim máme často pocit, že pokud se po zimě nevzchopíme a nevkročíme do léta krásní, štíhlí a zdraví, budeme absolutně „out“.

Brno Oteplení posledních dní nás donutilo odložit zimní svršky a vystavit tak své tělesné schránky zrakům okolního světa. Pro mnohé je to motivace něco se sebou dělat a zapracovat na svém vzhledu. Jak jste na tom vy – pokoušíte se na jaře zhubnout nebo pročistit tělo? A jak vás v tomhle směru ovlivňují vás v tomto směru média?


Ivana Zelená. Autor: Kateřina Svobodová 

Ivana Zelená, 20 let, studentka, Moravec

 Poslední dobou si takovýchto článků všímám a většinou si je i přečtu, ale moc se jimi neřídím. Pokud narazím na nějakou dobrou a užitečnou radu, využiji ji, ale jarní hubnutí „na povel“ a detoxikace se mě netýká.

 

Dušan Nižňanský. Autor: Kateřina Svobodová

Dušan Nižňanský, 44 let, manažer, Brno

Toto jarní šílenství ignoruji, snažím se spíš víc sportovat. Do plavek hubnout nepotřebuji, jsem členem klubu netradičních postav, takže to považuji za kontraproduktivní. V létě se opalovat nechodím a v plavkách se moc neukazuji.


Daniela Hodáňová. Autor: Kateřina SvobodováDaniela Hodáňová, 28 let, produkční, Brno

Články o hubnutí a očistách mě nezajímají, ale s příchodem jara jsem se do hubnutí zlehka pustila – přidala jsem pohybu a ubrala jídla. Žádnou jarní detoxikaci neprovádím, pročišťuji se rumem, ale to je celoroční záležitost.

 


Ladislav Nečásek. Autor: Kateřina SvobodováLadislav Nečesánek, 40 let, státní pracovník, Brno

Za poslední čtyři měsíce jsem zhubl osm kilo, ale dělám to spíš kvůli zdraví než kvůli vizuálnímu efektu. V rámci pročištění těla piji různé čistící čaje. Z médií se snažím získat především všeobecné informace o správné stravě, jednorázové diety a zázračné triky z časopisů ignoruji.

 

Soňa Polišenská. Foto: Kateřina SvobodováSoňa Polišenská, 32 let, servírka, Brno

Potýkám se s opačným problémem – potřebovala bych spíš pár kilo přibrat, zatím ale všechny pokusy selhávají. Žádné očistné kůry na jaře neprovádím, tyto záležitosti jdou naprosto mimo mě. Články na toto téma vůbec nečtu.

Klíčová slova: jaro, hubnutí, očista, detoxikace

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.

Přehled komentářů

AdamumnTumb | 13. 12. 2012, 22:05
IapKsy シャネル 財布 EuuSrs http://chaneljponline.org/ YefBtz コーチ アウトレット JxlPxc http://www.coachjpsales.net/ LahVoj プラダ 財布 EtmEiv http://pradasjapan.net/ AudPdy コーチ 財布 RnlMqb http://coachonsales.org/