04.05.2013 00:20


Anketa: Mistrovství světa v hokeji začíná. Lze ho skloubit se zkouškovým obdobím?

Autor: Barbora Čunátová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční od 3. do 19. května ve Švédsku a Finsku. V pořadí už sedmdesáté sedmé mistrovství světa bude hostit šestnáct nejlepších týmu z celé zeměkoule. Mezi nimi se objeví i čeští hokejisté, jež se pokusí o získání medaile. Jak vidí šance českého týmu studenti Masarykovy univerzity?

Přehrát audio

Audio

Autor: Barbora Čunátová

Brno -  Národní barvy, vlajka České republiky na tvářích fanoušků a velké naděje. Tak by se dala vystihnout atmosféra mistrovství světa v ledním hokeji. Pro studenty Masarykovy univerzity to znamená skloubení zápočtových týdnů a zkouškového s obdobím dramatických sportovních zápasů, proher a výher českého národa. Budou studenti utkání sledovat? Jaké šance dávají českému týmu?

 

 

 

Barbora Ambrůzová, 25 let, studentka biochemie, Vrbětice

Cíleně se určitě dívat nebudu. Možná když postoupíme do semifinálových a finálových kol. Vzhledem k předchozím ročníkům si myslím, že moc velké šance na vítězství nemáme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslava Menšíková, 20 let, studentka psychologie a sociálních prácí, Brno

Myslím, že šance máme jako každý rok velké, protože máme skvělý hokejový tým. I když má mnoho hráčů vysoký věk, pořád se jedná o výborné hokejisty. Dívat se na mistrovství určitě budu. Nedávno jsem byla i na hokejových hrách v Brně v Kajot Aréně, kde jsem fandila našemu týmu proti Finsku, takže si mistrovství určitě nenechám ujít.

 

 

 

 

 

 

 

 

Radovan Malachta, 20 let, student politologie a psychologie,  Brno

Hokej nepatří mezi mé preferované sporty, proto se na mistrovství světa v hokeji dívat nebudu. Ani na minulá mistrovství světa jsem se nedíval a měnit to nebudu - také z časových důvodů. Nicméně kdyby Češi postoupili, tak se na finálový zápas určitě podívám a věřím, že bychom vyhráli tak tři jedna.

 

 

 

 

 

 

 

Denisa Lakomá, 20 let, studentka sociologie a psychologie, Újezd

Na mistrovství světa se určitě dívat budu, dívám se každý rok. Jsem velký sportovní fanoušek, takže se velmi těším. Českému týmu velké šance nedávám, jelikož jsou v týmu hráči, kterým moc nevěřím.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štěpán Mašek, 20 let, student psychologie a sociologie, Týn nad Vltavou

Na mistrovství světa v hokeji se určitě dívat budu, protože je tato akce jednou za rok a jako každý správný Čech musím fandit našemu týmu k vítězství. Myslím, že náš tým má na to, aby dosáhl minimálně třetího místa. Na celkové vítězství podle mého názoru ale šance máme také.

 

 

 

 

 

Ilustrační foto: Stock.xchng

Klíčová slova: Mistrovství světa, hokej, hokejisté, Česká republika

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.