01.05.2015 12:08


Anketa: Kdo neskáče, není Čech

Autor: Bulánková Veronika | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Sport

Několik hodin zbývá do zahájení Mistrovství světa v ledním hokeji v Praze a v Ostravě. Český tým mohou lidé poprvé podpořit dnes večer v duelu proti Švédsku.

Brno – Fanoušci sportu a především hokeje se konečně dočkali. Hokejový svátek v podobě mistrovství světa se po jedenácti letech koná opět v Česku. Národní tým do turnaje vstoupí večer zápasem se Švédskem. Studenti Masarykovy univerzity budou tuto sportovní událost prožívat různě. Žádné bujaré fandění však neplánují. Někteří možná vyrazí s kamarády do hospody, jiní zůstanou doma u televize.

 

 

Jakub Hadaš, 20 let, student sociologie, Velký Týnec u Olomouce

Hodně se těším, soutěž sleduji každý rok. Zrovna se s přáteli domlouváme, že si půjčíme na byt televizi, aby nám nic neuteklo. Šance našeho týmu uspět nevidím moc pozitivně. Poslední dobou se hokejistům nedaří. Snad je šampionát na domácí půdě povzbudí a dosáhnou dobrých výsledků.

 

 

 

 

 

Kamila Sýkorová, 26 let, studentka environmentalistiky, Brno

Sporty mě nebaví a ani hokej mi nic neříká. Mistrovství vůbec neprožívám a nebudu se na něj dívat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Maděránek, 20 let, student mezinárodních vztahů a politologie, Tišnov

Mistrovství plánuji sledovat jen příležitostně s kamarády v hospodě, protože nejsem zrovna velký fanoušek hokeje. Sportu ano, ale hokeje ne. Budu samozřejmě soucítit s každou výhrou i prohrou našeho národního týmu, ale nijak výrazně mě to asi neovlivní.

 

 

 

 

 

Eliška Kolmanová, 20 let, studentka žurnalistiky a veřejné politiky a lidských zdrojů, Pardubice

Vzhledem k tomu, že v první skupině jsme s Kanadou a se Švédy, tak bude hodně zajímavé, jestli se vůbec dostaneme dál. Nicméně fandit nijak nehodlám, protože mi připadá, že se to zvrhává spíše do hospodských aktivit. Když budu mít čas, možná se podívám, jak si vedeme, ale nebudu z toho dělat žádnou velkou záležitost.

 

 

 

 

Tomáš Grézl, 21 let, student ekonomiky, Chropyně

Jsem nadšený hokejový fanda a nechci zmeškat žádný zápas. Bohužel nemám lístky. Buď zůstanu doma u televize, nebo vyrazím s kamarády do hospody.

 

 

 

 

 

 

Nathalie Marková, 20 let, studentka mezinárodních vztahů a politologie, Otrokovice

Hokej mám hodně ráda, takže se moc těším a budu fandit co nejvíc. Doufám, že se i letos chystá promítání na náměstí, abych mohla hokejisty podpořit společně s ostatními.

 

 

 

 

 

Lukáš Musialek, 25 let, student práv, Havířov

Na hokej asi nebudu mít čas, ale jelikož se hraje v Ostravě, tak mě spíš zajímá, zda přijde hodně fanoušků a jaká bude organizace turnaje. Osobně na stadion určitě nepůjdu. Možná se podívám v televizi, ale to jen v případě, že postoupíme do čtvrtfinále a finále.

Klíčová slova: hokej, mistrovství světa, fandění

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.