20.05.2012 18:25


Anketa: Kam Brňané vyrážejí ven z města?

Autor: Kateřina Svobodová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Po výrazném ochlazení, které do Česka přinesli ledoví muži Pankrác, Servác a Bonifác, se slunečné počasí opět vrátilo. Rtuť teploměru se vyhoupla přes dvacítku. Toho Brňané využívají a téměř letní víkend si vychutnávají mimo město.

Brno O víkendu centrum Brna nápadně připomíná město duchů. Jindy rušné ulice zejí prázdnotou, obchody jsou zavřené a městskou dopravou téměř nikdo nejezdí. Tuto sobotu a neděli na tom jistě mělo velký podíl vyvrcholení hokejového mistrovství světa, na kterém český tým vybojoval bronzovou medaili. Příznivci hokeje trávili obě víkendová odpoledne doma u televize nebo s kamarády v hospodě. Mnozí Brňané ale raději vyrazili ven z města. Kde tráví volné chvíle nejraději?

Jiří Pavlík; Autor: Kateřina Svobodová

 

 

 

Jiří Pavlík, 37 let, manažer, Brno

V létě často vyrážíme s rodinou na kolo, asi nejraději máme cyklostezku směrem na Křtiny. Také jezdíme se známými na chatu na Vysočině nebo podnikáme výlety do Moravského krasu. Když se nám nechce moc daleko, relaxujeme u brněnské přehrady.

 

 

 

 

Michaela Novotná; Autor: Kateřina Svobodová

 

 

 

Michaela Novotná, 21 let, studentka, Brno

Ráda sportuji, takže raději než k vodě vyrážím běhat. Využívám k tomu brněnské cyklostezky, ale když mám méně času, běhám klidně i v centru města.

 

 

 

 

Daniela Hodaňová; Autor: Kateřina Svobodová

 

 

 

Daniela Hodaňová, 28 let, produkční, Brno

Přítel vlastní restauraci v Ochozu u Brna, kam mu na víkendy jezdím vypomáhat. Když máme oba volno, vyrazíme na chalupu, grilujeme a válíme se u bazénu. To je pro mě nejlepší odpočinek.

 

 

 

 

Roman Invald; Autor: Kateřina Svobodová

 

 

 

Roman Invald, 25 let, stavební úředník, Brno

Hezkého počasí často využívám k provozování různých sportovních aktivit. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, třeba na cyklostezce od Ronda do Modřic. Pokud si chci odpočinout, jdu s kamarády nebo s přítelkyní na brněnskou přehradu.

 

 

 

 

Ladislav Nečesánek; Autor: Kateřina Svobodová

 

 

 

Ladislav Nečesánek, 40 let, státní pracovník, Brno

Mám rád zahrádkaření, takže od jara do podzimu trávím téměř každý víkend na chalupě kousek za Brnem, kde si vychutnávám klidu a ticha a starám se o zahrádku. Co se týče sportu, nejraději zajdu na tenis.

 

 

 

 

 

 

Klíčová slova: příroda, volný čas, sport, přehrada, počasí, relax

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.