20.04.2015 21:14


Anketa: Jak studenti vítají jaro?

Autor: Gromszká Klára | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

Dubnové počasí si z nás leckdy dělá apríl, ale venku už se pomalu a jistě otepluje a lidé odkládají zimní oblečení na dno skříně. Na někoho působí jaro vyloženě pozitivně, na jiné dopadá jarní únava. Jak ho vnímají studenti fakulty sociálních studií a jaký vliv má jarní počasí na jejich studijní píli?

Brno - Jaro se konečně ujalo vlády a také v brněnských ulicích je vidět, že lidé odkládají svršky a tváře nastavují slunečním paprskům. Jak si pěkné počasí užívají vysokoškoláci, na to odpovídali studenti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

 

Jana Růžičková, 21 let, Ráječko 

Je krásné počasí, ale zároveň vrcholí semestr, což znamená spoustu úkolů, seminárních prací nebo průběžných testů. Takže si pěkné počasí nemůžu užívat naplno, když mám tolik povinností do školy. Ale jsem určitě ráda, když je venku hezky. Ve volných chvílích mezi přednáškami si můžeme jít sednout ven a slunit se na čerstvém vzduchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Zelenáková, 21 let, Brno

Když venku svítí slunce a je pěkně, tak vnímám, že to hodně ovlivňuje mou náladu a zlepší mi to celý den. Jdu pak třeba do parku, vezmu si s sebou knížku a čtu si. Jsou taky různé koncerty, majálesy a jiné venkovní akce, kam může člověk vyrazit, ale to jsem se ještě nerozhodla, jestli někam půjdu. Ale určitě jsem ráda, že už se rozjařilo a doufám, že už bude jen hezky.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrik Schneider, 21 let, Uherské Hradiště

Jarní počasí na moje studium vliv nemá, umím se motivovat. Navíc momentálně dokončuji bakalářskou práci, kterou budu za týden odevzdávat, takže se nedá nic dělat a musím tomu věnovat čas, ať už je venku hezky nebo ne. Když se učím venku, tak se moc soustředit nemůžu, ale doma mi to problém nedělá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra Husáková, 22 let, Lažánky 

Jaro na mě působí pozitivně, když venku svítí slunce, tak mám hned lepší náladu. Na moje školní povinnosti to ale působí negativně, protože čím hezčí je venku počasí, tím těžší je donutit se dělat něco do školy. Ale musím to překonat, protože konec semestru se blíží a nechci nic podcenit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David Janošek, 22 let, Zubří

Jaro si zatím moc neužívám, protože mě teď skolila nějaká viróza, takže jsem se musel spíš léčit zavřený doma v posteli. Co se týče mých studijních povinností, tak na ty počasí asi nemá velký vliv, většinou vše doháním na poslední chvíli. Jinak ale mám jaro asi jako většina lidí rád a působí na mě pozitivně.

 

 

 

 

 

 

 

Klíčová slova: anketa, jaro, studenti

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.