05.03.2013 12:08


Anketa: Jak se studenti dívají na nové kanály se starými pořady

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

Od 22. února máme možnost připomenout si divácky úspěšné pořady stanice Nova. Na stanici Telka si tak můžeme připomenout Novoty, Hogo Fogo a dokonce si můžeme připomenout, jak začínal nekonečný seriál Ulice. Nás zajímá, zda si tak Nova získá i studentské diváky.

Brno - Mezi učením se naši spolužáci často snaží odreagovat u televize. Oproti minulým rokům nyní máme k dispozici o hodně víc programů. Proto jsme se zeptali několika studentů, jak se na nové kanály dívají svým pohledem a jak to celkově podle nich vypadá, když si v Česku zapneme televizi.

Jindřich Kratochvíla, Foto: Ondřej ŠulíkJindřich Kratochvíla, 20 let, student Právnické fakulty, Olomouc  

Přidávání nových kanálů je dobrá věc, ovšem ale s novými dobrými pořady. Ne pořád omílat pořád to samé dokola. Obzvlášť už tehdy, když ty pořady byly nové, tak stály za nic. Jinak celkově v určité hodiny, když to má člověk vytipované, se dá na televizi dívat, ale jinak je to bída.

 

 

 

 

 

Jan Švec, Foto: Ondřej ŠulíkJan Švec, 21 let, student Fakulty sociálních studií, Štípa u Zlína

Co se týče těch nových kanálů, tak já je moc nesleduju. Už předtím tady byla spousta televizních kanálů a dělit tak všechny pořady podle žánrů mi přijde zbytečné. Teď je programů tolik, že v tom nepřeberném množství je těžké najít něco, co by mě zajímalo a bavilo.

 

 

 

 

 

Lucie Kyselková, Foto: Ondřej ŠulíkLucie Kyselková, 21 let, studentka Ekonomicko – správní fakulty, Šardice

Programů je stále více a jsou čím dál víc o ničem, protože se nechci dívat na mnoho let staré silvestry a podobné estrádní pořady. Kdykoli něco takového vidím, okamžitě to přepínám. Nejvíc mi vadí, že když zapnu televizi dopoledne (třeba když jsem nemocná), tak tam jsou pořád jen seriály jako To je vražda, napsala! a Komisař Rex. Pořád se to jen opakuje.

 

 

 

 

Robert Vysoudil, Foto: Ondřej ŠulíkRobert Vysoudil, 19 let, student Fakulty sociálních studií, Samotišky

Já jsem rád, že se objevují nové kanály, protože jich podle mě bylo málo. Smutné ale je, že se tam musí dávat jen staré, ohrané věci a že nezvládají vyrábět něco nového. Proto se třeba na Telku vůbec nedívám. Jestli tam je něco, na co bych se i podíval, tak o tom tedy nevím.

 

 

 

 

 

Martina Kondrátová, Foto: Ondřej ŠulíkMartina Kondrátová, 21 let, studentka Ekonomicko – správní fakulty, Albrechtice

Na televizi se moc nedívám, protože na to nemám čas. Většina z toho, co jsem v televizi viděla, mě nebavilo a přepnula jsem to. Ale některé seriály, co tam vysílají, mám ráda – třeba Krok za krokem nebo Přátele. Celkově by se u nás mělo vysílání zlepšit, tato situace je špatná.

Klíčová slova: Televize, Telka, pořady

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.