03.11.2014 14:10


Anketa: Jak se líbí nová kavárna na Fakultě sociálních studií

Autor: Anna Jordanová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Univerzita

Studenti a hosté Fakulty sociálních studií se už nemusí bát, že by ve volných chvílích neměli kam zajít na kávu nebo na svačinu. Na místě původního Krmítka nyní funguje nová kavárna Selfie coffee. Jak studenti novou kavárnu hodnotí a jak se jim líbí?

Brno – První káva ze Selfie coffee voněla vestibulem Fakulty sociálních studií minulý týden ve čtvrtek. Studentům i hostům kromě nápojů nabízí i pečivo a sladké. Podle odhadů baristů navštíví v nejvíce rušných dnech kavárnu kolem tří set návštěvníků.

 

Hana Strnadová a Hana JandováHana Strnadová, studentka psychologie a mediálních stduií a žurnalistiky

Zatím jsem si v nové kavárně ještě nic nedala, takže ji nemůžu porovnávat s tou předchozí. Je ale určitě dobře, že máme opět možnost občerstvení přímo na fakultě.

Hana Jandová, studentka českého jazyka a literatury a mediálních stduií a žurnalistiky

O tom, že je kavárna opět otevřená, jsem se dozvěděla teprve teď ve středu. Zatím jsem tam také nebyla, ale je super, že to tam znovu funguje. Myslím, že to všichni uvítali.

 

Markéta Trnková

Markéta Turková, studentka bezpečnostních a strategických studií

O kavárně jsem se dozvěděla díky Facebooku. Je mi sympatičtější, než ta minulá, možná je to tou zelenou barvou. Líbí se mi, že lépe skladují pečivo a dělají i lepší kafe. I ceny mají nižší a je skvělé, jak si můžou studenti sami dočepovat horkou vodu a podobně. Jen se mi zdá, že mají menší sortiment. Ale mají sympatickou obsluhu!

 

 

Marcela Trávníčková

 

 

Marcela Trávníčková, studentka sociologie a mediálních studií a žurnalistiky

Zamilovala jsem se do ní na první pohled! Líbí se mi víc, než ta předchozí. Hlavně nabídka jídla. Ceny jsou v pohodě, obsluha příjemná. Zatím jsem tam teda byla jen dvakrát, ale určitě budu pravidelný návštěvník. Jsem hrozně ráda, že to zase otevřeli.

 

 

 

Ivana Lietavcová

 

Ivana Lietavcová, studentka hospodářské politiky a správy

Oceňuju, že studenti nemusí chodit ven, když si chtějí dát kafe nebo si koupit jídlo a v kavárně je mnohem lepší, než to z automatu.

 

 

 

Anežka Horáková

 

Anežka Horáková, studentka českého jazyka a literatury a mediálních studií a žurnalistiky

Vypadá to pěkně, i když ne tak pěkně, jako původní Krmítko. Líbí se mi ten jejich košík s ovocem, ale mají drahá jablka. A nemají skoro žádné mléčné výrbky, to mi chybí! Ale jogurt od nich byl dobrý.

 

 

 

 

 

 

 

 


Klíčová slova: Kavárna, Fakulta sociálních studií, anketa

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.