22.05.2012 16:57


Anketa: Jak plánují studenti letní dovolenou?

Autor: Veronika Zemanová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Prázdniny se nezadržitelně blíží a s nimi nastává i čas letních rekreací. Možností, do jakých končin a jak vycestovat, je spousta. Jak studenti zařizují svoje dovolené?

Brno Zkouškové je v plném proudu a studenti jsou ve stresu z množství zkoušek, které je ještě čeká. Do toho přichází i starost se zařizováním letní dovolené. Je čas přemýšlet nad tím, kam letos vyrazit na odpočinek. Jaké dovolené plánují brněnští studenti a jak dlouho dopředu?

 

Magdaléna Daňková, foto: Zem

Magdaléna Daňková, 21 let, studentka žurnalistiky a veřejné politiky, Masarykova univerzita, Opava

V létě plánuji jet společně s kamarádkou na dovolenou. Dál bych chtěla jít na nějaký festival, ale ještě uvidím. Podívám se ještě na nějaký slevový server, protože v průběhu roku jsem viděla, že tam mají třeba i padesátiprocentní slevy.

 

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Šprdlík, foto:Zem

Vojtěch Šprdlík, 22 let, student žurnalistiky a mezinárodních vztahů, Masarykova univerzita, Brno

Já to ještě nemám úplně vybrané, ale až budu dovolenou zařizovat, tak to určitě nebude přes žádné cestovní kanceláře. Spíš, když budu chtít navštívit nějaké místo, tak se s kamarády sbalíme a pojedeme někam autem a až na místě si najdeme nějaké ubytování. Nebo možná přes nějaké slevomaty a podobné stránky. Ale ještě nemám nic naplánováno. Pokud nepůjde nic sehnat, tak na poslední chvíli vezmeme stan a pojedeme někam do kempu.

 

 

 

 

 

 

Jitka Porkertová, foto:ZemJitka Porkertová, 25 let, studentka humanitní environmentalistiky, Msarykova univerzita, Brno

Dovolenou dopředu neplánuji, vše nechávám spíš na poslední chvíli. Také v předstihu nevím, kdy budu mít volno. Asi prostě vezmeme s kamarádkou auto a pojedeme. Na dovolené strávím tak deset až čtrnáct dní, zbytek prázdnin budu pracovat, pojedu s rodiči na chatu nebo někam po Česku.

 

 

 

 

 

 

 

Lukáš J. Horčička, foto: ZemLukáš Jiří Horčička, 22 let, student podnikové ekonomiky a managementu, Masarykova univerzita, Brno

Chystám se určitě do zahraničí, pravděpodobně na Slovensko. Budu si všechno zařizovat sám, bydlet budu asi pod stanem. Můj plán je jet tam na týden až čtrnáct dní. Zbytek prázdnin rozdělím mezi nějakou brigádu a vedení skautského tábora.

 

 

 

 

 

 

 


Michaela Nevečeřalová, foto: ZemMichaela Nevečeřalová, 21 let, studentka žurnalistiky a mezinárodních vztahů, Masarykova univerzita, Brno

Celé prázdniny mám povinnou žurnalistickou praxi, takže se mě dovolená až tak moc netýká. Ale alespoň na týden plánujeme jet někam na hory, třeba na nejvyšší horu Německa Zugspitze. Chceme na ni vylézt a podívat se i do Mnichova a dalších německých měst. Nic ale ještě nemáme zařízené, vše plánujeme vždy pár dní dopředu. Vezmeme auto a jedeme.

 

 

 

 

 

 

Eva Fraňková, foto: ZemEva Fraňková, 30 let, studentka humanitní environmentalistiky, Masarykova univerzita, Brno

Celé prázdniny budeme spravovat dům, který jsme si s přítelem koupili. Plánujeme jenom nějaký festival. Cestovali jsme na jaře a budeme cestovat i na podzim, kdy chceme jet do Indie. Tu jsme si zařizovali celou sami, jedeme tam s přítelovým otcem, pro kterého to bude jako dárek.

 

 

 

 

 

 

Klíčová slova: dovolená, prázdniny, studenti

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.