12.05.2013 17:42


Aktuálně: Talentovou soutěž v olomoucké Olympii vyhrála taneční skupina Unicorns

Autor: Ondřej Šulík | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Kultura

V televizi se každoročně téměř na všech programech vysílají talentové soutěže. Na mnoha místech se však konají regionální akce s podobným nebo stejným záměrem, jako je třeba Československo má talent. V Olomouci dnes porota v čele se známými tvářemi ve finálovém klání vybrala olomoucké tanečníky.

Olomouc – Ve finále olomoucké talentové soutěže porota zvolila taneční skupinu Unicorns. Finálové kolo se stejně jako ta semifinálová konalo na hlavním náměstíčku olomoucké Olympie. V odpoledním programu vystoupilo celkem dvanáct soutěžících, kdy většina hlavně zpívala. Mezi další pokusy o zájem poroty se řadila čísla taneční, kouzelnická a dokonce se předvedlo duo tance se psy.

Unicorns byli od začátku velkými favority soutěže. Porota, ve které mimo jiné zasedla slovenská zpěvačka Dara Rolins a patronka soutěže zpěvačka Debbi, nešetřila chválou. „To, co jste tady vy předvedli je určitě nejlepším výkonem za celý den,“ řekla o taneční sestavě Rolins. Ostatní porotci se už jen opakovali a nakonec Unicorns zvolili za jednoznačné vítěze. Na druhém místě se umístil patnáctiletý zpěvák Adam Hobza s písní od Elvise Presleyho a na třetíím místě skončila jedenáctiletá Karolína Šárníková s písní od Adele.

Ceny předávala ředitelka obchodního centra Olympia Olomouc Ivana Kočí, která také seděla v porotě. „Měli jsme to opravdu těžké, proto rozhodla matematika, kdy jsme sečetli hlasy jednotlivých porotců. Unicorns byli nejčastěji uvedení na prvním místě, takže vyhráli,“ ujasnila verdikt Kočí. Výherci dostali dárkové poukazy na nákup v Olympii a ceny od partnerů soutěže.

Na akci nevystupovali jenom soutěžící, ale přihlížející se mohli podívat na vystoupení mažoretek, poslechnout si krátké vystoupení Debbi a nakonec i Daru Rolins. „Soutěž se mi hodně líbila, hlavně vystoupení Darinky, tu jsem měla vždycky ráda,“ řekla jedna z posluchaček u pódia Irena Doležalová. Po vystoupení Rolinsové se divákům ještě jednou předvedli vítězové a moderátor akci ukončil s tím, že se bude konat za rok na stejném místě.

Olympia hledala v Olomouci talenty už potřetí. Finálová dvanáctka soutěžících se musela probojovat přes semifinálová kola, která se konala v minulých třech týdnech. Šest postupujících volila porota a šest vzešlo z volby obecenstva.

Klíčová slova: Olympia, talent, Dara Rolins, Debbi

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.