27.11.2012 16:04


Aktuálně: Studenti se mohou poradit se svými senátory

Autor: Lenka Šklubalová | Kurz: Online Stisk | Kategorie: Studentský servis

Studenti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity měli dnes možnost setkat se se studentskými senátory v Atriu budovy školy.

Studentští senátoři čekají na podněty od svých kolegů. Foto: Lenka ŠklubalováBrno Tradici pořádání konzultačních hodin Studentské komory Akademického senátu Fakulty sociálních studií dnes odstartoval studenský senátor Pavel Buršík v atriu školy. Od 14 do 16 hodin odpovídal na dotazy studentů, probíral s nimi problémy ohledně studia i fungování fakulty a snažil se zodpovědět jejich dotazy. "Řešili jsme dnes především doktorská stipendia, změnu sylabu uprostřed semestru, návrhy ministerstva školství na zápisné, ale třeba i umístění mikrovlnky v budově školy," nastínil Buršík, jaká témata studenty pálí.

Pokud studenti označený stolek dnes v Atriu nenašli, nemusí zoufat. Konzultační hodiny budou mít studentští senátoři každý týden. Přesný termín, kdy budou zastupci v atriu Fakulty sociálních studií k zastižení, senátoři zveřejní na své facebookové stránce. "Naším cílem je, aby nás studenti mohli alespoň jednou týdně někde fyzicky zastihnout. Chceme s nimi nejenom řešit jejich problémy, ale zároveň od nich získávat i podněty k tomu, co je na škole potřeba udělat," dodal Buršík.

O tom, že na fakultě je o kontakt se senátory zájem svědčí i vyjádření studentky Marie Klikové: "Tenhle týden jsem to už nestihla, ale ten příští za senátory určitě zajdu. Mám spoustu věcí, které bych s nimi chtěla probrat. Například možnost přestupu z oboru na obor, nebo úplné zrušení jednoho z oborů."

Klíčová slova: Akademický senát, FSS, konzultační hodiny, Buršík

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.